Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Cześć , jestem w dość nietypowej sytuacji.
Mam "bliższą" koleżankę , z którą często się widuję. Znamy się od kilku lat. Ogólnie fajna dziewczyna, bardzo mądra i zaradna, przede wszystkim w przeciwieństwie do typowa #p0lka ogarnięta życiowo. Skończyła medycynę. Świetnie sobie radziła, chyba najlepiej na roku , ciągle miał stypendium naukowe udziela się w kołach itp.. Nigdy nie znałem bardziej inteligentnej osoby.
Ostatnio odprowadzałem ją po imprezie do domu (była lekko wstawiona) , i powiedziała mi, że jej się podobam od dłuższego czasu, nie wiedziałem co odpowiedzieć. Kilka dni później umówiła się ze mną , ładnie się wystroiła i dość mocno umalowała jak na jej styl. Dziwnie się z tym czuję , bo miałem wrażenie, że nigdy nie dostawałem takich sygnałów od niej. Traktowałem ją bardziej jak koleżankę, jakoś nie pasowała mi jej uroda do tego stopnia, żeby myśleć o tej relacji w innych kategoriach, (nie jest nieładna bynajmniej i myślę , że sporej części osób z tagu przypadła by do gustu, ale chyba nie jest w moim typie). Czy mam próbować przekierować tą znajomość na inne tory (pod kątem związku)? Bardzo nie chciał bym stracić tej znajomości. Pewnie nie spotkam już w życiu tak zdolnej , inteligentnej i interesującej osoby.
#rozkminy #zycie #pytanie #niebieskiepaski #relacje #zwiazki

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #61ad5ae8596226000a57fe1f
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 89
@AnonimoweMirkoWyznania: Zgadzam się z @ktomizajalnazwy. Jeśli wejdziecie w bliższą relację i okaże się, że jednak to nie to, to nie będzie już powrotu do przyjaźni, a przynajmniej będzie to relacja niekomfortowa. Przerabiałam to z moim przyjacielem z dzieciństwa i żałuję, że podjęliśmy ten krok. Po latach bycia jak rodzeństwo okazało się, że ciągnie nas ku sobie i uznałam, że czemu nie spróbować, skoro się tak świetnie znamy i dogadujemy. Myślałam,
@girlsjustwannahavefun Ej właśnie nie do końca tak jest. Kiedyś czytałem o tzw małżeństwach aranżowanych, które wciąż są zawierane w ogromnej części świata i które były normalnością przez większą część historii na świecie. Tam na prawdę często pojawia się miłość, przywiązanie i szacunek. Fakt, że tam jest zgoda kulturowa i często małżonkowie są z tym samych światów, warstw społecznych, wiele ich łączy i nie ma waśni pomiędzy rodzinami, bo obie wyraziły zgodę na
@AnonimoweMirkoWyznania: myślisz o chemii. Chemia predzej czy pozniej przeminie. Tu masz ogarnieta kobiete, bier ja. A chemia do niej po czasie sama przyjdzie. Ja tak mialem. Zawsze za laskami 8/10 i zawsze po czasie #!$%@? z tego bylo. Wzialem se za zone 6/10 i to byl strzal w 10. Jestem po jednym rozwodzie z laska 9/10 i co ta #!$%@? mi napsula krwii to szkoda gadac. Uroda nie najwazniejsza a dobre