Wpis z mikrobloga

Miłość, to uczucie zarezerwowane dla kobiet i przystojnych mężczyzn. Jak masz dziurę między nogami, to z automatu dostajesz talon na to uczucie. Jeżeli nie masz dziury tylko parówę, to ostatnią deską ratunku jest dobry ryj, kwadratowa szczęka, dynamina i wzrost minimum 180 cm. Jeżeli i tego nie masz, to koniec. Nie masz prawa do miłości. Znaczy oczywiście, masz prawo kochać kogoś, ale nikt Ciebie nie pokocha. Nie dla psa kiełbasa. Przy dobrych wiatrach przygruchasz sobie jakąś p0lkę czterdziechę z trójką gnoi zrobionych przez chada, która nie będzie kochać Ciebie tylko Twój portfel. Jeżeli nie masz też kasy to nawet na taką p0lkę nie licz. Szansą na zaznanie seksu jest wizyta u #!$%@? (od teraz jest to dodatkowo utrudnione przez zamknięcie Roksany), a jedyna miłość jaką zaznasz to miłość psa (oczywiście jeżeli go sobie kupisz) oraz ewentualnie miłość rodziców. Miłości romantycznej i seksualnej nie wolno Ci zaznać. To pogwałcenie praw n0rmictwa, k0biety się cieszą z tego, że nie mamy miłości. To ich wina. I co #rozowepaski, taka prawda co nie? Tylko araby i chady wam w głowach siedzą. Tylko taki jak poniżej wam się podoba co nie?
#przegryw #logikarozowychpaskow ##!$%@? #incel #takaprawda #ehhhhhhhhhhhhh #zwiazki #seks #milosc
diagnoza-przegryw - Miłość, to uczucie zarezerwowane dla kobiet i przystojnych mężczy...

źródło: comment_1638900916YfK2HaOt795uyXZcHjhfda.jpg

Pobierz
  • 7
@diagnoza-przegryw Ja żyje w swoim świecie taki znalazłem sposób. Jestem odklejony. Podobnie jak w poście autora miłość nie jest dla mnie zarezerwowana. Mogę być co najwyżej kolegą, gdy w danej chwili nie ma nikogo. Pojawia się ktoś i ja znikam, nie istnieje.