Wpis z mikrobloga

A co masz teraz?


@Klimbert: Wyrok byl niejako sprawa lokalna (polska) i w pl ludzie wyszli na ulice. Jesli twierdzisz ze byly tam same kobiety to proponuje zmienic telewizor albo stacje na jakiej ogladales.

To co sie odpierdziela teraz to sprawa ogolna. Niestety w polsce jest wiecej covidiotow ktorym odpowiada lamanie prawa niz tych ktorym nie odpowiadal wyrok. Wiec wtedy wyszli a teraz nie wychodza.

Ale skoro to sprawa ogolnoswiatowa to
@gorzki99: sam byłem na tych protestach dot. wyroku TK. Ale większość osób (z 75-80%) to jednak były kobiety, w zdecydowanej wiekszosci młode.

Dlaczego wtedy społeczeństwo było obywatelskie i ludzi wyszli protestować, a teraz tego nie robią?
Bo Julki potrafiły się zorganizować. Zdecydowana większośc osób na protestach to był młode kobiety, często w wieku poniżej 18 lat.Organizowały się oddolnie nawet w małych miasteczkach, wsiach!

Niezaszczepionych masz prawie 50% obywateli PL i gdzie
Dlaczego wtedy społeczeństwo było obywatelskie i ludzi wyszli protestować, a teraz tego nie robią?

Bo Julki potrafiły się zorganizować. Zdecydowana większośc osób na protestach to był młode kobiety, często w wieku poniżej 18 lat.Organizowały się oddolnie nawet w małych miasteczkach, wsiach!


@Klimbert: No i sam sobie odowiedziales na pytanie.

Tym razem julki (i inne osoby mlode <lvl18) nie pojda bo im na reke nauka zdalna. Niektorzy musza jednak pracowac, maja rodziny,
Pobierz
źródło: comment_1638950111Jb1MWY3r15eXpo8UXIWbxb.jpg
@Klimbert: Odpowiem ci dlaczego w Polsce ludzie nie protestują przeciwko segregacji sanitarnej. Obecnie większość obostrzeń to papierowa fikcja nie było póki co ostrego dokręcania śruby w tym roku. W pozostałych krajach takie dokręcania ma miejsce i dodatkowo te zasady są przestrzegane. Sprawdza się zasada powolnego gotowania żaby. Wiem że nie oczekujesz merytorycznej dyskusji a chodzi ci tylko o ośmieszenie innych i wyzywanie od szurów kogoś z innym poglądem na rzeczywistość.
@Klimbert: zabawniejsze jest powoływanie się na konstytucję kiedy to śmiali się jak mierna magister obejmowała pieczę nad trybunałem i pis betonował tam najmierniejszych i najwierniejszych