Wpis z mikrobloga

Idąc za radami z prezentacji Nabrdalika o package scope: [WJUG #211 - [PL] Modularity and hexagonal architecture in real life: Jakub Nabrdalik](https://www.youtube.com/watch?v=ILBX9fa9aJo&t=2379s) postanowiłem trochę się tym trochę pobawić. Efekt na prostej apce można zobaczyć tutaj: Link do mojego Gita. Skończyłem z dość dużym pakietem ze sporą ilością klas niby należącymi do tego samego kontekstu, ale wygląda to tak jakby prosiło się o jakieś dodatkowe podpakiety. Ktoś złośliby mógłby powiedzieć, że jeszcze tu nasrać tylko ( ͡º ͜ʖ͡º) Tak to ma wygladać czy ja coś schrzaniłem?
#programowanie #programista15k #naukaprogramowania #java
  • 6
@Edelner: spojrzałem z telefonu tylko na kilka plików ale mieszasz jakieś widoki taskow z aspektami security springa, mieszasz funkcjonalności powiązane z kontem z tymi powiązanymi z taskami, nie masz implementacji io osobno tylko tam gdzie ingerface itd. w skrócie ty schrzaniles ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Edelner: sprawdź sobie repo nabrdalika, projekt hentai bodajże. Tam jest to zrobione według jego prezentacji i może na tym się wzoruj. Niestety nie znajdę raczej szybko czasu żeby Ci zrobić takie review/refactor całości,, ale z.jakkmis konkretnymi pytaniami mogę próbować pomóc