Wpis z mikrobloga

Mam 2 lata expa w it zarabiam teraz jakieś 8k na łape, problem w tej robocie jest taki że praktycznie nie rozwijam się już i klepie cały czas te same rzeczy. Plusy są takie że jest całkowicie lajtowo, spoko ludzie i praktycznie moge mieć #!$%@?. Teraz pytanie zmieniać czy nie? Według stawek mógłbym zgarnąć jakieś 10k+ ale nie wiem czy warto, bo jak trafie na jakichś ciśnieniowców to będzie lipa. #pracait #programowanie

Zmieniać?

  • tak 61.2% (52)
  • nie 38.8% (33)

Oddanych głosów: 85

  • 10
@adder23: czuje sie jakbym to ja pisal ten wpis jakies pol roku temu XDD mialem lekko ponad 2 lata expa, 8k do reki, ale czulem ze moj progres bardzo zwolnil od jakiegos czasu, za to praca nie wymagajaca, do takiego stopnia ze bywaly dni ze nie robilem praktycznie nic xd przez jakis czas sobie to rekompensowalem, bo w trakcie pracy jak sie nic nie dzialo to sie po prostu uczylem i
@adder23: jak bedziesz siedzial i nie pchal do przodu to po jakims czasie sam zauwazysz ze mimo iz jest fajnie i lajtowo to czujesz sie jak kołek i meczysz sie psychicznie. A jak trafisz gdzies gdzie cisna za bardzo, to zawsze mozesz a) zacisnac zeby i sie dostosowac, b) zmienic raz jeszcze majac nowy bagaz istotnych doswiadczen.
Ja siedze w korpo w malej miescinie, nie bardzo mam opcje na zmiane bez