@obywatel_z Wychowaj jak swoje :) Może jesteś na początku i masz małe miano wirusów albo niedokładnie pobrałeś. Dobrze byłoby jakbyś powtórzył test jutro.
P------e jest istnienie transmisji z kamery na ławkę XD Po c--j ktoś by miał to oglądać? I jeszcze ci trenerzy mają na bani, że cały czas jest kamera centralnie na nich #mecz
#koronawirus #medycyna #zdrowie #pytaniedoeksperta
źródło: comment_1639855568jOn4soihcd6wqS3d4mldG0.jpg
PobierzKomentarz usunięty przez autora
Komentarz usunięty przez autora
Komentarz usunięty przez moderatora
Komentarz usunięty przez autora
Komentarz usunięty przez autora
Komentarz usunięty przez autora
Komentarz usunięty przez autora