Wpis z mikrobloga

Podsumowując bieżący rok:
1. Rzuciłam fajki
2. Rzuciłam alko
3. Rzuciłam 10kg - które przybrałam w pierwszej połowie roku będąc w dołku.
4. Rzuciłam pracę
5. Rzuciłam terapeutę, bo dzięki zmianom w moim życiu - poprawiło się moje życie:)
6. Wyglądam mega zajebiście jak na moje 38lat (dzięki schudnięciu i wyjściu z doła).
7. Znalazłam ciekawszą, rozwojową, o 20% lepiej płatną pracę
8. Zaczęłam uprawiać nowe hobby - i od tego powinnam zacząć pisząc tutaj, bo nurkowanie skłoniło mnie do wszystkich punktów powyżej :)
9. Większość tych zmian i podjętych decyzji zaczęła się w październiku. Tak więc w 3 miechy wywróciłam życie do góry nogami:) (nurkuję od wakacji).

JEST W PYTE MIRKI:) LECĘ ZA 2 TYG DO EGIPTU W NOWYM BIKINI EKSPLOROWAĆ TAMTEJSZE RAFY :)
#chwalesie #logikarozowychpaskow #nurkowanie #dieta #keto #pracbaza
  • 255
  • Odpowiedz
Safaga. Podobno w miarę łatwe nury, a my lecimy w ekipie swiezakow


@monalisssa: Wróciłem stamtąd 2tyg temu, miejsca nurkowe łatwe, za to zajebiście piękne. W egipcie trzeba nurkowć z lokalsem, a to dla świeżaków nawet lepiej, bo oni zawsze wypatrzą jakieś fajne zwierze które Ty byś przegapiła (ʘʘ)
  • Odpowiedz
@Kiro: liczę na to że uda mi się AOWD zrobić tam. Nie wiem czy będzie czas. Łatwiej na 30m zanurać w Egipcie niż PL. W Pl już ciemno na takiej głębokości, a ja boje się jak jest ciemno :) hahaha
  • Odpowiedz
Kobieta ma męża i 2 dzieci. Ze starszą córką (13lat) leci za 2 tygodnie nurkować w Egipcie. Mąż stwierdził, że woli z synem (10lat) na narty w tym czasie.


@monalisssa: Puścic kobietę sama do Egiptu XDDDDDDD jakieś 100% szansy na zdradę
  • Odpowiedz
@Banacek: w nosie mam Twoja opinię. Zbyt nisko i słabo się przez ostatni czas czułam i oceniałam. Stary ja mam 40 lat prawie. Ostatnia rzecz jaką mam w nosie to muchy. W głowie pełniej nie miałam niż teraz. Wyliczyłam że zostało mi jeszcze jakieś 15lat życia względnie "młodo". Dlatego w dupie mam Twoja zgirzchniałą opinię, a nawet żal mi Cię trochę..
  • Odpowiedz
@monalisssa: Jemu współczujesz? Typowa projekcja w psychologii.
Babie pod czterdzięchę wystrzeliło ego pod sufit, o czym nie omieszkała poinformować w narcystycznym wpisie. Naturalnie krytyka jest be, a ci którzy spijają te pierdy to prawdziwi przyjaciele :)
  • Odpowiedz