Wpis z mikrobloga

Ach, no i jeszcze przydałoby się wrzucić podsumowanie z veloviewera.
Pływanie słabe w tym roku, tyle co openwater jak zacząłem wiosną tak skończyłem po ostatnich zawodach i potem jakoś nie czułem potrzeby łażenia na basen.

W liczbach widać event który w marzeniach małem w ogóle ukończyć kiedyś tam w życiu z raz, a wyszło że w tym roku zrobiłem to drugi raz.

Chore imprezy.

#rower #szosa #bieganie #plywanie #triathlon
Wyrewolwerowanyrewolwer - Ach, no i jeszcze przydałoby się wrzucić podsumowanie z vel...

źródło: comment_16409687824GV0oBuV9tsQKUOQQ7MFlm.jpg

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
@Wyrewolwerowanyrewolwer: gratuluję wyniku. (Oczywiście ja przejechałem więcej km :PP) Ale zapytam, czy rzeczywiście przebiegłeś 41 km czy to było jakieś chodzenie? Mi ten VeloViewer pokazał aktywność typu hike jako bieganie ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@faxepl: chodzenia było odrobinę w tych 42 km (ofc zegarek obciął do 41), głównie przy strefach bufetowych i gdzieś tam na ostatnim okrążeniu już sobie dzieliłem bo było źle, ale głównie bieganie.
Nie jestem na tym poziomie żeby na pełnym trajlonie zrobić bieganie na raz :(
  • Odpowiedz
@Wyrewolwerowanyrewolwer: chodziło mi bardziej o wskazany na Stravie typ aktywności a nie rzeczywisty przebieg dnia ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ja nie zarejestrowałem ani jednego biegu w 2021 a VV twierdzi, że jednak coś przebiegłem i pokazuje mój najdłuższy hike jako rzekome bieganie.
  • Odpowiedz