Wpis z mikrobloga

Moje zaburzenia snu są na etapie, gdzie jest bardzo bliski samobójstwa.

Trzeci dzień w tym roku jestem w pracy i trzeci śpię w pracy.

Ten stan się utrzymuje od kilku lat i ostatnio znowu uległ pogorszeniu.

Dotychczasowe próby leczenia nic nie dały.

Mój mózg nie jest w stanie funkcjonować.

Oferuję pieniądze dla kogoś, kto by mi pomógł jakoś realnie się pozbierać. Możecie pisać na PW.
#bezdechsenny #bezdech #bezsennosc #myslisamobojcze #depresja #bezradnosc #sluzbazdrowia #pomocy
  • 29
@Jamniki2: Nie wiem czemu te zaburzenia. Nie wiem jakie. Diagnostyka i leczenie tego to chory żart. Na podstawie podejrzanego badania (np. są na nim błędy w opisie vs. dane) poligraficznego mam bezdech senny z AHI 37.

Do tego dochodzą różne inne zaburzenia, typu opóźnione zasypianie (potrzebne leżenie kilka h w łóżku aby zasnąć, mimo uczucia zmęczenia), budzenie się w nocy, budzenie się przedwczesne rano bez możliwości kontynuacji snu.

Na to wszystko
@blargotron: sadze po tym ze kupiles sobie poszewke w jakies kucyki I ogolnie w #!$%@? wrzucasz dziwnych erotycznych rzeczy ktorymi raczej ludzie sie nie interesuja, chyba ze ci ktorzy przez uzaleznienie od trzepania doszli do takiego poziomu. Jesli jestes w to #!$%@? I walisz kilka razy dziennie to mogles nabawic sie nerwicy serca I #!$%@? sobie system dopaminowy od nadmiaru bodzcow. Czytalem o takich przypadkach na reddit I rowniez pisali o
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Jamniki2:

kupiles sobie poszewke w jakies kucyki


No i?

Wrzucam furry czasem, ale co to ma do uzalezninia? Nie, nie walę kilka razy dziennie.

Fajna teoria, ale nope. Jak pisałem, jak śpię, to też jestem niewyspany. A nie waliłem czasem tygodniami bez zmian. Tzw. nofap to pseudonauka.