Wpis z mikrobloga

Cześć mirki,
niedługo wybieram się ma magisterkę z informatyki na Politechnice. Chciałbym rozeznać się w co warto uderzać, a co lepiej pomijać. Czy macie jakieś linki do opracowań/badań/artykułów, które sektory będą się rozwijały w przyszłości? A może macie jakieś swoje przemyślenia, którymi chcielibyście się podzielić? Aktualnie waham się między magisterką ze sztucznej inteligencji, a big data/cloud.

#programista15k #programowanie #informatyka #korpo
  • 16
@bin-bash: Właśnie w tym problem, że bardzo dużo rzeczy mnie interesuje. Chciałbym jednak rozwijać się w tej branży, którą lubię oraz daje największe możliwości. Aktualnie pracuje jako full-stack. Jest fajnie, ale wydaje mi się to zbyt powszechne, żeby były po tym dobrze płatne prace
@bin-bash: Właśnie w tym problem, że bardzo dużo rzeczy mnie interesuje. Chciałbym jednak rozwijać się w tej branży, którą lubię oraz daje największe możliwości. Aktualnie pracuje jako full-stack. Jest fajnie, ale wydaje mi się to zbyt powszechne, żeby były po tym dobrze płatne prace


@AwakenFromAshes: obecnie o dobrego fullstacka jest bardzo trudno, wiec jak piszesz, ze to powszednie i watpisz, ze zarobisz dobrze to chyba klepiesz kod w index.php :D
@AwakenFromAshes: Rzuć monetą najwyżej. Najważniejsze, żeby nie narzucić sobie za dużego projektu i jak najszybciej to obronić - to jest podstawa. Będziesz miał ochotę, to sobie rozwiniesz/zmonetyzujesz projekt po godzinach jak już się obronisz.
A w międzyczasie do roboty, żeby nabrać doświadczenia ;P