Wpis z mikrobloga

@tomasztomasz1234 Na razie to bawi mnie to, że wszyscy, ale to absolutnie wszyscy, nie ważne czy zarabiają mało czy dużo, dostali #!$%@?. A największy #!$%@? dostali ci, którzy zarabiają najmniej. Bo dla kogoś, kto zarabia 2500 na rękę wypłata mniejsza o 300 zł jest dużo większym problemem, niż wypłata niższa o 1000 zł dla osoby zarabiającej np. 8k na rękę.
Nie wiem tylko jak emeryci. Może ktoś się orientuje jak emerytury?
@tomasztomasz1234: moje drugie ulubione uproszczenie wykopków na temat inflacji (zaraz po w przyszłym roku miesiąc pracujesz za darmo) , którzy nie rozumieją jak niezwykle złożone jest to zjawisko ale platforma przekonała ich aby nie myśleć, nie dowiadywać się tylko pisać inflacja =wina pisu. Żałosne
@mistejk: i jeszcze, że tylko w Polsce inflacja 10% jak w strefie euro już #!$%@?, szczególnie w krajach, gdzie jest euro, a nie mają żadnych narzędzi monetarnych (państwa bałtyckie np. Estonia) w przeciwieństwie do Niemiec itp
Czy ty pomnozyles inflacje w skali rocznej x 12 miesiecy? I 160 osob dalo ci plusa? Widać nie tylko Pisowcy to ekonmiczny dyletanci XD


@mistejk: pomnożył miesięczne zarobki razy 12 miesięcy i wtedy przemnożył przez poziom inflacji z grudnia. Pewnym naciągnięciem jest liczenie na podstawie wskaźnika z grudnia kiedy pierwszy kwartał był dużo niższy ale naprawdę Twoja reakcja jest grubo przesadzona.
moje drugie ulubione uproszczenie wykopków na temat inflacji (zaraz po w przyszłym roku miesiąc pracujesz za darmo) , którzy nie rozumieją jak niezwykle złożone jest to zjawisko ale platforma przekonała ich aby nie myśleć, nie dowiadywać się tylko pisać inflacja =wina pisu. Żałosne


@Kamkam55: tak, wiemy. Inflacja to wina Tuska, Merkel, Putina, Bidena, Nowaka, Rostowskiego, lewactwa, gejów, żydów i reszty przeciwników Wielkiego Potężnego NARODOWEGO Państwa Polskiego.