Wpis z mikrobloga

Proponuję ich wesprzeć na YouTube, 9.99 zł miesięcznie i będziecie mieli częsty dostęp do różnych postów ze screenami co się dzieje. Lub nawet jednorazowo wspomóc ich i zobaczyć obecny postęp prac.

Przykładowy post z 16 grudnia dla wspierających, celowo zablurowałem, ale jest to 8 screenów, które pokazują różne lokalizacje.
itou12345 - Proponuję ich wesprzeć na YouTube, 9.99 zł miesięcznie i będziecie mieli ...

źródło: comment_1643561561MnQI36usKPgSgvWD0OnduX.jpg

Pobierz
@itou12345: Dark, w tym roku planujecie wydać? pytam poważnie, bez jakiś uszczypliwości. Jestem fanem i czekam jak najbardziej ile będzie trzeba ( ͡° ͜ʖ ͡°)
I w jakim stopniu wydanie Kronik Myrtany zmieniło plany co do Waszej premiery?
@iTuTego: Hej, nie jestem twórcą, tylko fanem, który wspiera ich kanał na YouTube. W tych postach dla wspierających nie podają konkretnej daty, ale z tego co mówią co zrobili i co będą robić w następnych miesiącach to WYDAJE MI SIĘ (jako fan, który nie ma wpływu na produkcję ani bezpośredniego kontaktu z twórcami), że zrobią to pod koniec 2022 r. Oni nie podają informacji, ze to będzie pod koniec w 2022
@itou12345 dziękuję za info, w sumie całkiem możliwe, pisali, że nie w ciągu najbliższych kilku miesięcy. Miejmy nadzieję tylko, że nie będzie to to samo co kroniki myrtany tylko ubrane w inne szaty i pod inną nazwą. Żeby ograć jednak coś innego. Ale mimo wszystko i tak czekam ( ͡º ͜ʖ͡º)
@iTuTego: Zaspoileruję Ci fragment długiego postu, który pojawił się po premierze Kronik Myrtany:
"Za nami premiera bardzo dobrych 'Kronik Myrtany', które ograliśmy z uznaniem - jednocześnie utwierdzając się w przekonaniu, że nasz projekt będzie diametralnie innym doświadczeniem - bardziej w stylu oryginalnych Gothic 1 i 2"

Z jednej fajnie, że będzie to się mocno różnić, a z drugiej mam nadzieję, że nie chodzi o to, ze będzie to bardziej jak oryginalny
@itou12345 dziękuję bardzo, dobrze wiedzieć, że jednak człowiek będzie czekał na jednak coś innego. Bo teorie jakie można przeczytać chociazby na wykopie, sam wiesz, że nie napawają optymizmem. "Ło na pewno nie wyjdzie, a jak już wyjdzie to będą drugie kroniki, i nie ma co znowu grać w to samo" ja mimo wszystko czekam, Kroniki to do tej pory najlepsze co powstało w uniwersum gothica po 2 części i nocy kruka. Takiego