Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
Uważam że na #stackoverflow (i ogólnie wszystkich takich technicznych stronach) powinien być obowiązek dania komentarza jeśli ktoś minusuje.

Wiadomo - na takim wykopie to by był gruby overkill (zresztą nawet nie chce wiedzieć co by ludzie wypisywali), ale na SO nieraz się człowiek naprodukuje, a potem wpada -1 i cisza - i weź się zastanawiaj czy się pomyliłeś, czy nie zrozumiałeś czegoś czy o co chodzi (°°

#niepopularnaopinia #programowanie #programista15k
  • 5
@powaznyczlowiek: w sumie coś w tym jest. Jakiś czas temu postanowiłem nabić sobie punktów, ustawiłem śledzenie tagów które mnie interesują i można powiedzieć że jestem ekspertem.

Poziom pytań jest bardzo niski i sprowadza się do sprawdzenia dokumentacji, lub sprawdzenia w google. Moja odpowiedź która zdobyła najwięcej punktów to napisanie że React.useState to funkcja asynchronicza :D
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@stdx: zgadzam się - ja też mam kilkanaście k rep wbite i uważam że codzienne śledzenie, szczególnie popularnych tagów, nie ma żadnego sensu chyba, że ktoś chce 150 raz czytać jak w Javie się pisze equals ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Natomiast bardzo cenię SO za dobre indeksowanie w google i szybkie wyszukiwanie egzotycznych błędów po stack trace oraz fakt, że szczególnie w przypadku niszowych bibliotek ich twórcy