Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mirki co myslicie o leczeniu sie u lekarza medycyny chinskiej. Bylem juz u niego dostalem mieszankę 10 ziol. Powi3dzial ze trzeba oczyścić krew i limfe a także watrobe i sledzione. A ze czesto sie przeziębiam bo mam wilgotny organizm. Co myslicie?
#medycyna #zdrowie #szpital #koronawirus

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #620002cf3be9540a5d024091
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Wesprzyj projekt
  • 24
@AnonimoweMirkoWyznania: Nie ma czegoś takiego jak "Lekarz medycyny Chińskiej" ani "Medycyna chińska". Jest po prostu "Medycyna" poparta dowodami opartymi na Metodzie Naukowej oraz stosujący te metody Lekarze. Cała reszta to oszuści żerujący na desperacji klienta któremu "Medycyna" nie jest w stanie skutecznie pomóc (co nadal w XXIw. nie jest takie rzadkie). Jak lubisz marnować kasę na placebo to do boju, ale można to zrobić taniej niż idąc do "Lekarza medycyny Chińskiej".
CzterokopytnyKról: @Wojtas_elo @camion @dk87 @koronanona @europa @armacoder @ThesilentEnigma @elementary20 @Vena_cava1995
Ziola beda kosztować 170 L. I one pomagaja bo przecież leki sa robione z ziol. Dawka to około 100 gramów dziennie. Zeby leczyc ludzi trzeba oczyścić krew i limfe a także wzmocnić serce. Mam też osłabiona watrobe i ta watroba naciska na sledzione a sledziona na zoladek. Facet podchodzi do mnie przyczynowo. Po obejrzeniu jezyka zobaczył wiecej niż konowały z nfz.
Medycyna, która pomaga ludziom.


@Vena_cava1995: Z licznych empirycznych badań statystycznych nad tematem wynika, że "medycyna chińska" pomaga ludziom nie bardziej bardziej niż placebo (w najlepszym wypadku). Rozumiem, że szamani twierdzą inaczej i Ty wierzysz akurat im?