Wpis z mikrobloga

@Januszka: on już przed walką przegrał psychicznie. Nie ogarniam tylko dlaczego od samego poczatku gardy nie trzymał. Całe przygotowania #!$%@?. Nie wiem czy te gnojenie przez jego trenera to był dobry pomysł.
@johnmorra przegladam te walke i tez sie zastanawiam, gdzie jest garda? Drugie to po prostu brak techniki. Tak jakby przygotowal sie tylko na pierwsze poltorej minuty walki. Braklo tez techniki, troche to dziwne..
@Januszka: oj oby nie, trochę z motyką na słońce się zabrał i może go podłamać to, ze nie moze trenowac przez jakiś czas, ja po cichu liczyłem ze jak on wyjdzie to po solidnym treningu rok albo dłużej, bo według mnie jak na 2 miesiace i tak ma wieksze predyspozycje niz pączek, tylko on juz jest wagą ciężką, a u pączka raczej małe ryzyko ze dostanie cepa i pójdzie spac, albo
@Januszka: @johnmorra: @Soothsayer: Wy kumacie, że on się do tego przygotowywał 2 miesiące? W tym aspekcie akurat go będę bronił, bo ogarnął to i tak dobrze w #!$%@?. W 2 miechy nie jesteś w stanie nawet na amatorskich zawodach w boksie sobie poradzić, a ten wszedł do klatki z pashą (oglądało ich x tys. osób), który stażem go mega przegonił xD Garda/brak techniki - zobaczcie sobie innych szczurów trenujących
@Januszka: Nie ma poprostu psychiki do bitki i nigdy sie nie bił i to nie jest nic złego jedni mają predyspozycje do innych sportów in zaś do innych. Tutaj brak narwania plus drewno moim zdaniem i powinien sobie odpuścić sporty walki i brak charakteru do walki. Chociaż w dwa miesiące dopiero w boksie nauczysz się chodzić tak naprawdę. Ale prawda jest taka że za taką kase jaką dostał owca za tą