Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 27
Śledzę trochę tutaj temat #wojna #rosja #ukraina i szczerze czuje się jak bym oglądał film "nie patrz w górę". Część ludzi wypiera myśl o wojnie. Ludzie ta kometa już leci. Ja tylko mam nadzieję, że Ukraina to nie początek...

Przeraża mnie to jaką siłę ma jedna osoba. Jak jest w stanie zawładnąć masą ludzi i nimi kierować.

Wkurza mnie to, że najbardziej ucierpimy my szarzy, biedni ludzie. Bogacze jak zwykle schowają się w swoje nory i będą obserwować wszystko z boku.

Świat jest piękny, tylko ludzie to k urwy...
esquina - Śledzę trochę tutaj temat #wojna #rosja #ukraina i szczerze czuje się jak b...

źródło: comment_1644909266xzWVFrUDO3NFsT71T7y5Pd.jpg

Pobierz
  • 11
  • 33
@esquina trzeba też mieć na uwadze nagonkę medialna bo temat wojny jest teraz na topie. Covid już się przejadł więc powstają miliony artykułów o konflikcie. większość z dupy. O covidzie też na początku tyle bzdur było. Żeby myć serki kupione w sklepie bo covid na nich. Panika.
Obecność wojsk NATO w Polsce pokazuje że konflikt jest poważny, ale też daje ta dozę bezpieczeństwa że ruskie byliby głupcami gdyby zaczęli wojować i z
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@esquina: Putin nie jest sam. Bez grupy podległych mu zjebow, nic by nie zrobił. Grupa ta musi być na tyle silna, by Ci pod nimi, pomimo większej liczebności, bali się im postawić.
@esquina no ale ostatecznie to wina ludzi, tych zwykłych szaraczków i trybików, którzy nie robią nic żeby powstrzymać upadek, bo liczy się tylko tu i teraz. Np. Polska ustrojowo się stacza w kierunku Ukrainy i Rosji, co robią Polacy? Ktoś protestuje przeciwko korupcji? Komuś przeszkadza nepotyzm? Nie, ważne ża kasiorka na bachory wpada co miesiąc. A później zdziwiony pikaczu, że cwansi odbierają ci prawa albo każą iść ginąć bez sensu bo kasa