Wpis z mikrobloga

Ogólnie jestem sceptycznie nastawiony co raz bardziej do tej gry, widzę że już wiele graczy narzeka że endgame to hazard, że typowe japońskie zagrywki ze np. ulepszania itemow z % powodzenia, byle więcej kasy wydać a na takie coś to ja pluje. Nie ma żadnego dobrego mmo, gry online żeby mikropłatności gry nie psuły, niby jest Poe ale ze mi często zależy na wyglądach to trochę #!$%@? bo wyglądy są płatne i jak nie zapłacisz to wyglądasz jak opszczymur przez całą grę.
Co z tego że gra jest ładna super walka itd skoro niszczą ją zawsze mikropłatności.
Nie ma #!$%@? gry dobrej i żeby mikropłatności nie przeszkadzały, FF jest spoko ale #!$%@? abonament, wow to powtarzalny syf od lat, szkoda kasy, Poe to tak jak pisałem wcześniej.
Odpuszczę chyba to granie na jakiś czas żeby zobaczyć jak się sytuacją rozwinie, po za tym wydawcą jest Amazon który wszystko potrafi #!$%@? np. new World czy Black desert
#lostark #przegryw #gry
  • 28
@karix98: Pomijając już to "mmo PoE xd" to tam jednak możesz i za darmo dostać skórki. Albo z darmowych skrzynek, albo robiąc ligowe osiągnięcia. No i właśnie jest taki problem, że masz duże wymagania bo wymagasz jednocześnie aby gra była bez abonamentu, bez p2w(i innych odmian tegoż jak np. engejmowe losowanko) oraz z dużą dozą customizacji postaci. A gra musi zarabiać na przynajmniej jednym z tych aspektów bo niby z czego
@CralencSeedorf: nie chodzi że Poe to MMO, napisałem go w tym zestawieniu dlatego że lost ark przypomina hack'n'slash a to i tak japońskie mmo co wygląda jak mobilka, to niech se wyglądy robią płatne ale robienie z endgame takie syfu to szkoda czasu na to, już wolę remake diablo 2 kupić i grać spokojnie
@zakamuflowany_fetyszysta: ja to bardziej zainstalowałem z powodu fajnych wyglądów postaci, lubię takie fajne japonki itp, widziałem jak ludzie solowali bossy na yt jak jeszcze nie było euro serwera ale to co się powoli w grze #!$%@? to raczej szkoda czasu
@karix98: co tu się odjebuje xD Typie, narzekasz na darmową grę... słowo klucz >>>DARMOWĄ<<<. Abonamentów nie chcesz płacić ale chcesz się dobrze bawić, lecz złe mikro transakcje psują Ci tę zabawę. Więc może z nich nie korzystaj?
Ogólnie wychodzi na to, że oczekujesz gigantycznej rozbudowanej w każdą możliwą stronę, gry, na setki jak nie tysiące godzin, bez żadnego mikro shitu.
Jeśli założysz studio game dev już teraz i będziesz pracował w
@2outmagic: Kiedy było z twitch dropa? Ja odebrałem to dostałem aurę na 5 dni, jakieś skrzynki z granatami itp. i mam jakieś steampunkowe okulary na czole/włosach jako skin, więc nie wiem czy to stąd
@Xaget: ja nie muszę korzystać, te mikropłatności i tak #!$%@?ą grę, jak się mam gorzej czuć bo ktoś zapłacił i ma wszystko w sekundę a ja muszę latać dropic i liczyc na farta to co za granie, tak wydajmy wszystkie pieniądze o to przecież chodzi, #!$%@?ć gry online jednak, wyzysk nic więcej
@symetrysta: wszystko nie tylko widok, oj fanboye się gry zlecili, za miesiąc będzie potwierdzenie mojej teorii na temat gry, tak samo było z Cyberpunkiem nikt nie wierzył a później znów miałem rację to dupa cicho wszyscy XD