Wpis z mikrobloga

@niochland: jak mówisz o dwuboju to Li wenwen (ważąca 150kg) w Tokio miała total 320 kg co daje jej 4 miejsce w kategorii mężczyzn… do 67 kg. Ona jest na prawdę silna i zdeklasowała swoje konkurentki. Różnica u przeciętnych ludzi nie jest tak ogromna, ale nadal jest duża

Co do filmu. Typ zamiast jej oddać czy tylko się odwinąć to przeczołgał ją po ławkach i podłodze. Reakcja całkowicie przesadzona i nie
  • Odpowiedz
@pawel_187: Oceniasz to zajscie przez pryzmat filmiku, nie wiesz ile razy taka sytuacja mogla sie powtarzac, ile razy gruba mogla go gnebic az wreszcie miarka sie przebrala i dostala w swoj pusty leb.
  • Odpowiedz
@eMaciek: chłopak oczywiście prawidłowo zareagował (to kopnięcie na sam koniec może niepotrzebne, ale #!$%@? z tym). Szacun dla niego.

Jeszcze lepiej by mu wyszło, jakby drugiemu chłopakowi #!$%@?ł. To są momenty w których kształtuje się psychika na całe życie.
  • Odpowiedz
Beka, że leszcze bronią grubaski xD bo to kobjeta, eh ten kopniak to za dużo, eh widzę kozaczek do słabszych. Wyrazy spuczucia dla waszych synów jeżeli kiedykolwiek takowych będziecie mieć xD pamiętajcie, nawet kwiatkiem! To delikatna istotka, kobietka!
  • Odpowiedz
Typ na filmiku to zwykły burak i damski bokser. Ja to widzę tak:


@roberto07: typ na filmiku to dziecko, które zostało napadnięte przez inne dziecko

To najzupełniej normalna rzecz wśród dzieci.
Teraz tylko sprawą jest dorosłych, aby już więcej tego nie robiły. Zarówno chłopiec jak i dziewczyna.

Ps. Kiedyś #!$%@? się w taką grupę dziewczy z pięściami, pacyfikujac towarzystwo. We cztery biły inną dziewczynę. Kim jestem? ( ͡° ͜ʖ
  • Odpowiedz
O czym ty #!$%@? opowiadasz? Wymyślasz jakieś niestworzone scenariusze, że kobiety przeliczają swoje siły w pojedynkach z facetami, bo obejrzałeś śmiesznego gifa?


@Hatespinner: a więc uważasz że kobiety są równe pod względem siły fizycznej co mężczyźni

( ͡° ͜ʖ ͡°)

Okey
  • Odpowiedz
Brak zahamowań i związana z tym prędkość działania mogą okazać się tutaj kluczowe.


@spunky: no ja to wiem

Mężczyźni są inni od kobiet. Ta inność przejawią sie między innymi w agresji i sile. Czy to iznacza że któraś płeć jest gorsza?
Nie.

To ci wyżej sie spinają ze kobiety są równie silne co facecie ikw #!$%@? de.
  • Odpowiedz
a więc uważasz że kobiety są równe pod względem siły fizycznej co mężczyźni

( ͡° ͜ʖ ͡°)

Okey


@Nabuhodozur: Jezeli tak wyglada twoje czytanie ze zrozumieniem, to cofnij sie do podstawowki.

A jezeli to byl caly sens tego, co zawarles w swojej wypowiedzi, to nastepnym razem przestan dzielic sie tymi wysrywami, bo ludzie na prawde wiedza, ze woda jest mokra i oswiecony @Nabuhodozur nie musi przychodzic i
  • Odpowiedz
@Nabuhodozur: Nastolatek to nie takie już dziecko. Masz racje, ze oboje są młodzi jednak to nie jest usprawiedliwienie dla tego chłopaka. Owszem dziewczyna go zaczepiała, popchnęła itp. Jednak reakcja tego chłopaka to gruba przesada. Niebyłym dumny gdyby takie cos odstawił mój syn. Gdyby natomiast moja córka była w sytuacji tej dziewczyny to ciągnąłbym tego chłopaka do wszelkiej możliwej odpowiedzialności. Mam nastoletnie dzieci i niekiedy musze być strona w młodzieńczych konfliktach i
  • Odpowiedz
usprawiedliwienie dla tego chłopaka


@roberto07: chłopaka nie trzeba usprawiedliwiać bo nie on był agresorem ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jeśli uważasz inaczej, jesteś zacofanym prawicowym faszystą, chcącym zagonić kobiety do garów.

Spadaj ¯\_(ツ)_/¯ Nie będę prowadził dyskusji z ludźmi z średniowiecza.
  • Odpowiedz
Gdyby natomiast moja córka była w sytuacji tej dziewczyny to ciągnąłbym tego chłopaka do wszelkiej możliwej odpowiedzialności.


@roberto07: buaahahaha x
Kali kraść krowa, Kali dobry murzyn ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Jak nie umiesz odróżnić uderzenia kogoś w swoim wieku i obrony przed nim od bicia słabszych to proponuję się leczyć.


@DzielnyToster: Jakie zagrożenie stanowiła ta otyła dziewczynka obiekt klasowych kpin? I tak, w życiu musiałem siłą reagować w wielu momentach, ale nie strzelam jak troglodyta z armaty do mrówki.
  • Odpowiedz
@Nabuhodozur: Owszem chłopaka nie trzeba usprawiedliwiać, trzeba go ukarać i pewnie tak się stało. Poza tym dziwnie się zachowujesz, w dyskusji jest raczej normalne ze ludzie maja odmienne zdanie.
Natomiast co do równouprawnienia to uważam, ze nie ma w nim miejsca do stosowania przemocy. Typ sprzedał dziewczynie solidna bombę i jeszcze kopnął leżąca. Po co to było? Chłopak nad sobą nie panuje. Ja oczywiście nie mówię, ze dziewczyna jest niewinna, jednak
  • Odpowiedz
@PlesniakPospolity: porywa się z łapami na faceta. Chciała równouprawnienia, no to je dostała. ¯\_(ツ)_/¯ Ja mam resztki mózgu i nie rzucam się na silniejszych od siebie, a już na pewno ich nie prowokuję. Jak kobieta myśli, że jest nietykalna bo ma psioche, to jej problem.
  • Odpowiedz