Wpis z mikrobloga

Siema :D Udało mi się dobrnąć do 1000 tytułów w kolekcji i z tej okazji stwierdziłem, że wpadnę tu z pozdrowieniami.

Dlaczego PS1? Otóż dlatego, że moim zdaniem ten sprzęt i gry mają niepowtarzalny klimat i lubię odkrywać kolejne, ciekawe tematy :) Ktoś z wykopków też kolekcjonuje tematy z szaraka?

PS. Tak, mam kobietę i to jakoś znosi :D

#gry #ps2 #psx #staregry #residentevil #crashbandicoot #playstation #psone #retrogaming #lata90 #rozrywka
Schizo_EGT - Siema :D Udało mi się dobrnąć do 1000 tytułów w kolekcji i z tej okazji ...

źródło: comment_1645189447Ve2356C0PoGwlC1t7fedcz.jpg

Pobierz
  • 164
@miciek335: uszanowanko kolego ;-)

@Igielny: posiadam obie części :D Może w tym roku się wezmę za to aby ukończyć choć jedynkę :)

@suqmadiq2ama: 100k na pewno nie. Myślę, że 50 raczej też nie :) Ja jestem typowym łowcą okazji :D Jakieś aukcje, make offer itd. Najwięcej to szczerze mówiąc idzie na to nie tyle kasy co czasu. Wyszukiwanie interesujących aukcji, negocjacje cen itd. Potem katalogowanie wszystkiego i wkurzanie się,
@trinty
Mówisz o end game boss, tak?
To jeszcze trochę grania przed Tobą bo jeszcze został Ultimate Weapon, Ruby I Emerald.
Przyda się odwiedzić materia cave, level wbić tak pod 90 i nic tylko życzyć powodzenia bo to zdecydowane najtrudniejsze walki
@WolfSky: Tak. Posiadam obie części. Jedynka ostatnio trafiła mi się w mega stanie. Dla mnie obie części to mega kozaki. Na PS2 to już niestety nie to samo. Zbugowane i bylejakie.

@Donobi: Dzięki bardzo :) Pozdro

@k0mar: I tu mnie masz! ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Schizo_EGT: ja pikole to jedyne moje wspomnienie związane z PS1. Ta gra tenchu i crash bash. Oczywiście u sąsiada bo mnie nie było stać. Graliśmy w to jak #!$%@? po nocach. Świetna gra.
@Kukki: Wiesz co, trochę tego jest. Wiadomą rzeczą są takie rzeczy jak Crashe, Tekkeny czy GT... więc takie rzeczy może pomińmy. Coś, co mogę na pewno polecić to Parasite Eve 2, Kingsley's Adventure, Klonoa, Heart of Darkness, Silent Hill, Disney's/Pixar's Toy Story 2: Buzz Lighgear to the rescue!, Quake 2 przy użyciu pada i myszy :D To tak na szybko :)

Największy skarb w kolekcji? Hmm... Myślę, że można zakwalifikować tu
@Schizo_EGT Ostatnio znalazlem emulator PSX na androida. Niestety obecnie to moja glowna platforma do gier. Co bys polecił do ogrania? Tak ze dwa trzy tytuły? Btw szacun za pasję ()
@Schizo_EGT: Super kolekcja. Podziwiam. Też miałem kiedyś psx i jedyna gra jaka mi została z dawnych czasów to Um Jammer Lammy. Orientujesz się jaka byłaby uczciwa cena za coś takiego? Pudełko jest trochę zniszczone, ale płyta i książeczka w bardzo dobrym stanie. Też nadal lubię pograć na psx, ale raczej wolę emulator, dlatego mogę sprzedać bez żalu, mimo że mam lekki sentyment ¯\_(ツ)_/¯
O.....r - @SchizoEGT: Super kolekcja. Podziwiam. Też miałem kiedyś psx i jedyna gra j...

źródło: comment_1645206594n58uX7oHXEZhvyuNrkxHkH.jpg

Pobierz