Wpis z mikrobloga

Cześć wykopki!
Mam takie pytanie?
Czy był ktoś kiedyś u psychiatry?
Wkrótce mam wizytę i strasznie się stresuje. I czy będę miał potem to gdzieś w jakiś papierach?
Proszę o odpowiedz…
Ps wizyta z powodu ogólnego wyczerpania psychicznego, na 99% mam depresje lub coś w tym stylu.

#depresja #lekarz #pytanie #pytaniedoeksperta
  • 15
@MeeMee: wyluzuj, dobrze miec taka wizyte wbita w papiery, zawsze mozna sie tym bronic w sytuacjach losowych, zaden pracodawca nie bedzie widzial takich danych nie wplynie to na rekrutacje, a jezeli faktycznie problem wypalenia zawodowego istnieje to psychiatria moze wystawic l4 odpowiednie, tutaj po kodzie mozna dojsc w jakis sposob
@knyszard: Normalnie pewnie bym starał sie sam stanąć na nogi ale moi przyjaciele mówią żebym poszedł i ze lepiej do psychiatry niż psychologa. Duża jest roznica między tymi lekarzami?
@MeeMee: Dla psychiatry to chleb powszedni, nic się nie stresuj. Ważne, żeby dobrze dobrał leki, idź do młodego/ młodej psychiatry która podąża za trendami, bo stare dziady przepisują leki starej generacji
@MeeMee: Jeżeli chodzi o terapie to po pol roku. Wziąłem półroczne l4 żeby się maksymalnie skupić tylko na terapii i bardzo dużo mi to dało. Na lekach jestem cały czas. Jakbyś miał jakieś pytania, których nie chcesz tutaj zadawać to możesz śmiało walić do mnie na pw, pomogę jak mogę.