Wpis z mikrobloga

zwykłe xiaomi czy apple watch nie wystarczy?


@Pozytywny_gosc: Jak w dzik w sosnę. No właśnie zegarki sportowe spięte z pasem dostarczają ogromną ilość danych których zwykły smartwatch nie dostarczy.
Inna sprawa to czy takiego Xiaomi przeklikasz tak żeby mieć np. trening interwałowy gdzie raz biegasz wolno a raz szybko? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@cesc05: Opisałeś wymagania tak, że pewnie dowolny Fenix 6 lub Forerunner 945 spełnią Twoje wymagania. Dorzuć sobie tylko jeszcze pas na klatę od Garmina i będzie idealnie.
@cesc05: silownia - potrzebny pas
sporty walki - z zegarkiem?
Do pozostalych aktywnosci to i taki za 600zl garmin ci styknie.

Reszta to kwestia wygladu, kasy ktora masz do dyspozycji i jak bardzo "fancy" musi to byc zegarek.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@cesc05: ja mam vivoactive4 i sie ciesze, ze nie wydawalem kasy na fenixa6, bo to nie sztuka wydac kupe forsy na zegarek i miec w tym mapki pol golfowych, ktorych nie uzywasz. Zobacz jakie funkcje ma forerunner, vivoactive, etc i wybierz wedlug funkcji, bo fenixa jestem niemal pewien, ze nie wykorzystasz w pelni. No chyba, ze chcesz sie chwalic jaki to masz super zegarek ;)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@cesc05: sam nie korzystałem z pasa, ale to pytanie pojawia się tu dość często. Zazwyczaj polecany jest Polar H10, głównie ze względu na stosunek cena/jakość. W dodatku ma bardzo wysoką dokładność. Jeśli chcesz wydać więcej, to Garmin HRM Pro, ten już ma przechowywanie danych. Tyle że cena też odpowiednio wyższa.

Oba mają komunikację po BT i Ant+ więc nie powinno być problemu.
@kefas_safek: to fakt pola golfowe nie są potrzebne i dzięki temu nie ma sensu dokładać dobre pare set złoty. Chodzi mi o to byleby bieganie, pływanie, jazda na rowerze. Ogolnie, aby do thriatlonu służył, bo nie wykluczam startu. Chce mieć dokładność pomiarów, map i tak dalej. Jeśli jest ta wystarczająca opcja w vivoactive 4 to faktycznie nie ma sensu kupować fenixa.
Jak w dzik w sosnę. No właśnie zegarki sportowe spięte z pasem dostarczają ogromną ilość danych których zwykły smartwatch nie dostarczy.

Inna sprawa to czy takiego Xiaomi przeklikasz tak żeby mieć np. trening interwałowy gdzie raz biegasz wolno a raz szybko? ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@echelon_: no nie jak dzik w sosne, bo pytanie czy wykopek-amator potrzebuje XYZ danych, z którymi nic potem nie zrobi. Być może
@Pozytywny_gosc: Co więcej, to właśnie zawodowcy często startują w jakiś starych Garminach 310xt, 935, Polarach Vantage V itp xD

Hajs się robi na amatoraach to myśli że jak kupi zegarek za 3000k z millionem danych to będzie z nich korzystał i będzie super szybko biegał xD
A wystarczy wydać 500zł zaa zegarek a za reszte mieć rok współpracy z trenerem :D
@aukolb: no cóż, kiedyś było coś takiego jak Mango.TV, reklamowali tam jakieś zwykłe noże 21 funkcji w jednym lub 37 funkcji w jednym ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

krojenie, siekanie, #!$%@?, miażdzenie, dzielenie, pierwiastkowanie, spawanie, generowanie prądu, opłacanie rachunków itd.

Taki nóż kosztował z 800 zł (gdzie to było z 15 lat temu
P.....c - @aukolb: no cóż, kiedyś było coś takiego jak Mango.TV, reklamowali tam jaki...
@Pozytywny_gosc: Ogólnie jak ktoś lubi wydawać hajs na gadżety to lotto, sam kupiłem garmina 745, tylko po to żeby mieć wbudowaną muzyke w zegarek i nie musieć telefonu targać :D
Ale sam wiem że tego nie potrzebowałem, ot kaprys. A dopisywanie ideologii, że tylko feniks bo super zegarek, million danych, milion na baterii to xD