Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Czy da się jeszcze na #youtube zarobić? Czy to już ścieżka zamknięta i obsadzona w pełni i nie ma się co pchać? Dodam że mam ciekawy pomysł, mam środki na realizację i wiem że nie ma tego jeszcze na polskim YouTube. Zastanawiam się czy da się w ogóle na tym zarabiać, po jakim czasie czy jakieś ilości subksybentów?

Marzy mi się to, bo to byłoby połączenie mojej pasji z zarobkiem.
Jest ktoś na sali kto jest #youtuber em?

#zarabianie #zarabianiewinternecie

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #622ef691a13ce6a222f45f54
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 11
@AnonimoweMirkoWyznania: da się zarobić już na samym Adsensie jak nigdy wcześniej - 3-5$ za tysiąc wyś, to nic szczególnego. Plus lokowania średnio (średnio, bo zależy od wieeelu czynników) 10 tys. zł. za 100tys. zasięgu. No to policz sobie, albo np. wklep Nitrozyniak zarobki, tam sobie zobaczysz konkretne liczy w panelu twórcy. Oczywiście trzeba być zdeczka ogarniętym, ale zawsze się da wbić.
@haabero: Głupie odpowiedzi mnie nie interesują. Jeśli nie jesteś gotów dać normalnej odpowiedzi na proste pytanie, to po co w ogóle włączyłeś się do dyskusji?
@AnonimoweMirkoWyznania jasne że się da, jak masz pomysł i chęci to najgorese co możesz zrobić sobie samemu, to czekać zamiast próbować.

Ewentualnie warto zrobić conent na zapas żeby potem nie gonić i dbać o regularność.

Ja zaczynałam rok temu i dzisiaj nie żałuję tej decyzji ( ͡º ͜ʖ͡º)
@AnonimoweMirkoWyznania: od 1000 subów można już coś zarabiać na filmikach i reklamach bodajże. Ale to grosze będą. Jam masz zaplecze i pomysł to startuj z tym.
Nie sądzę żebyś był drugim frizem czy mrbeast, ale coś tam może naruchasz subów.
Ważne aby filmiki były dobrze dopieszczone od strony technicznej i montażu.
Czy da się na tym zarobić kokosy, kuj wie, to zależy jak cię widownia przyjmie.