Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#zalesie ##!$%@? #zwierzaczki #bekazpodludzi
Mam 27 lat, wiecznie sam.
Praca za śmieszne 3500 do ręki.
Wynajmowana kawalerka i kot perski.

Ten kraj to kabaret.
Kot ma 5 lat ludzkich i chce go oddać, bo zmieniam życie i wyjeżdżam z kolegą do Holandii montować okna.
Będziemy mieszkali w tej firmie co produkuje okna.
Niema szans przy szczerych chęciach zabrać go do Holandii.

Oddać takiego kota graniczy z cudem, mimo że kot nauczony.
Próbowałem mu znaleźć nowy dom ale praktycznie nikt się nie zgłaszał bo kot za "stary".

No to ostateczność schroniska.
Tyle papierologii i gadania takiego, że co najmniej jakbym zabił i zakopał w lesie dziecko.

#!$%@? kocham tego kota na jakiś sposób, no ale nie będę przewracał sobie życia do góry nogami, żeby go ze sobą zabrać do Holandii.
A w najgorszym wypadku będę go musiał wypuścić w jakimś parku w Krakowie - serce mi pęknie.
No ale co mam zrobić.

Nie nie mam rodziny która by go przygarnęła.
Cała moja rodzina nie żyje.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #62306c5c2cbeb23e331943f0
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Przekaż darowiznę
  • 17
@AnonimoweMirkoWyznania: Mirek napisz na pw
Jeżeli zarabiasz w Polsce 3500 do ręki to bardzo możliwe, że nie opłaca Ci się wyjeżdżać
W Holandii wszystko jest mega drogie, rzeczy typu wynajem (+ często fatalne warunki, zatłoczone mieszkania agencyjne), mechanik, usługi
Agencje pracy bardzo często oszukują pracowników co do wymiaru pracy i warunków zakwaterowania, zwłaszcza przed świętami, jak potrzebują tylko na zastępstwa, a ściągają ludzi z Polski wmawiając im, że dostaną cały etat,
@AnonimoweMirkoWyznania: Miałem podobną sytuację z tym że koty dwa miałem. Jechałem w nieznane bujałem sie po kwaterach agencyjnych też. Wiedziałem że nie dam rady wyjechać z kotami. Udało mi się załatwić dla nich dobre domy w Polsce, a koty miały juz 12 i 15lat ( ͡° ʖ̯ ͡°). Teraz po czasie jak już się ustawiłem wynajmuję duże mieszkanie i mialbym dla nich warunki żałuję że je oddalem
@Kot_prezesa07: Masz tu przykład fundacji. Poszukaj podobnej w okolicy i tam oddaj kota. Park to wyrok śmierci. Nikt go nie weźmie bo będzie zbyt przestraszony, żeby podejść do kogoś w parku. Gadanie musisz przełknąć. Nie licz na to, że ktoś powie, że to co robisz jest ok bo nie jest. Miej godność i honor człowieka i oddaj tego kota tam gdzie będzie miał szansę przeżyć tj. fundacja/schronisko/adopcja.
@AnonimoweMirkoWyznania: 3500zł w PL to nie tak źle jeżeli się nie zaharowujesz.
@Iandschaft: To ja coś dodam. Przyjaciółka (jestem z nią na bieżąco) siedzi w Holandii. Pojechała na rok nachapać się kasy w prostej robocie, żeby mieć na studia - nie jest z jakieś patologii.
Przesuwali ją kilka razy z jednej pracy do drugiej. Jeżeli trafiała na Polaków, to 99% to była polska patologia. Rumuni byli milsi, bardziej obgadani i