Wpis z mikrobloga

Co bardziej polecacie ASG czy Paintball?? Pod względme funu, kosztowności, dostępności etc.? Z tego patrzyłem to z paintballa fajny byłby speedball niestety w mojej okolicy żadnej drużyny nie ma, także zostaje granie po lasach. CO w takiej sytuacji polecacie ASG czy Paintball?
#paintball #asg #sport
  • 12
Imho paintball wyłącznie w hali albo jak grasz z frajerami, którzy robią za terminatora.
W ASG nie ma wielkiej butli, repliki zwykle lepiej wyglądają, a społeczność ma nastawienie na odtwórstwo.
@thenojs:
@ebson: a jak wygląda pod względem porównania bólu? grałem w paintballa to jak dostaniesz to nawet to czuć, a jak w asg? z tego co widziałem po zdjęciach to każdy tam jakiś porząny mundur, kamizelki itp. oni w ogóle czują jak ktośw nich strzeli jak są tak opancerzeni? :D
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@thenojs: zależy od mocy repliki, kulki, ubioru, dystansu i miejsca trafienia. Jak dostaniesz z daleka lub w luźny ubiór to git, ale czasem ma się pecha i po 5 minutach na czole rośnie kaktus
@thenojs: Przejdź się tu i tu i sam oceń. W ASG trudniej jednak o wypożyczenie więc możliwe, że będziesz musiał kogoś poprosić o pomoc. Ja wole ASG ze względu na możliwość pobiegania na dziko po lesie, a Paintball to bardziej zamknięte komercyjne hale, no i fun, że mam coś co przypomina HK416, a nie zwyklą rurkę.
@thenojs plusem ASG jest to że jest multum większych i mniejszych drużyn ASG które na różnych zadupiach regularnie grają.
Najlepiej poszukaj na fb drużyn z okolicy i popytaj czy można wypożyczyć replikę i okulary. Spróbuj czy w ogóle pasuje Ci ASG, bo nie każdemu podchodzi.