Wpis z mikrobloga

Proszę państwa, taka sytuacja.

1. Znalazłem dziewczynę na #telegram, która jest w pobliżu mnie i posiada w opisie swojego profilu sentencję:
Батько наш Бандера, Україна - мати
Tato nasz Bandera, Ukraina - matka.

2. Napisałem na wykopie wpis o treści:

Dlaczego osoby, które uciekają do naszego kraju osoby, które nawet na chwilę nie potrafią dumy schować do kieszeni. Pomagałem finansowo i pewnie wciąż będę pomagać, moja rodzina przekazała żywność. Jakby ktoś miał nastoletnich chłopców którzy potrzebują spodni jeansowych to też przekażę. Czemu wciąż takie akcenty są obecne w naszym otoczeniu? Osoba znaleziona na telegramie dzięki funkcji "szukaj w pobliżu".

3. Aktualnie zdecydowałem się napisać do dziewczyny wiadomość łamanym polkraińskim xD

Хало хало. Добрииии.

Мойе звати Мацией. Я знаю толка алфабет. Але Я спробую конверсоват спокойно и зрозумие.

Я написал до Тебе з функций "шукай в поближу". Я толка хотив Тобе обяснит ми в Полсце помнит цо Бандера делал, цо сказал, як ненавидів Полски и цо делало ОУН УПА. То твой опис, твой вибур, але то также сваідчит яки менталитет обиватели Украини в Полсце.


Halo halo. Dobry.

Mam na imię . Znam tylko alfabet. Ale postaram się rozmawiać spokojnie i zrozumiale.

Napisałem do Ciebie, używając funkcji "szukaj w pobliżu". Chciałem tylko wyjaśnić my w Polsce panietamy, co robił Bandera, co mówił, jak nienawidził Polski i co robiła UON UPA. To jest twój opis, twój wybór, ale jest to też swiadczy mentalności Ukraińców w Polsce.

Na koniec jeszcze podziękowałem.

4. Czekam na odpowiedź

5. Piszę ten wpis.

Dziękuję, pozdrawiam.

#wojna #katowice #ukraina
AdamKonarskizKatowic - Proszę państwa, taka sytuacja.

1. Znalazłem dziewczynę na #...

źródło: comment_1648306400dq1NWFP7F7KT5OcuYJyrh5.jpg

Pobierz
  • 46
@Hypeman: Proszę pana, będąc racjonalnym człowiekiem musiałbym się całkowicie z Panem zgodzić, ale według narracji TVN właśnie tak jest, co wywnioskowano po pryncypałkach na torcie z okazji urodzin Hitlera, w lesie. Wczoraj w przemówieniu Marszałka Sejmu (jak się nie mylę) zostały wystosowane przeprosiny za to, że kupujemy wciąż rosyjski gaz. Również przeproszono za pana. Skoro generalizują wszyscy to i ja. Nie czuję się gorszy od mediów i polityków.

Tymbardziej, jeśli jesteśmy
@Adam_Konarski_z_Katowic: jest problem postrzegania, dla ciebie bandera to zbrodniarz bo oceniasz go za czasy wojny. Dla nich to bohater bo oceniaja lata powojenne jak walczył z sowietami kierując partyzantką.
Musisz wiedzieć że u nas w szkole nie dowiesz się o jego działaniach w latach 45-55 a u nich z kolei noe dowiesz się nic o tym co wyprawiał w czasie wojny.
Typowe zakłamanie historii po rządami ruskich.
Musisz wiedzieć że u nas w szkole nie dowiesz się o jego działaniach w latach 45-55 a u nich z kolei noe dowiesz się nic o tym co wyprawiał w czasie wojny.

Typowe zakłamanie historii po rządami ruskich.


@Tonari_Totoro: proszę pana, ja nic nie muszę w kwestii Ukraińców w Polsce. Ale chcę. I to jest dobre. Nie muszę rozmawiać, ale chcę. I kiedy jestem gościem w kraju gospodarza to dobrą manierą