Wpis z mikrobloga

Jedyna różnica między ukrainkami i polkami jest taka, że te drugie są ulane. Jedne i drugie wychowały na facebookach, instagramach i tiktokach, więc to naprawdę bez różnicy, czy spotkasz polkę z Pcimia Dolnego, czy ukrainkę z Kijowa. To samo kiełbie we łbie.

Z dwojga złego wybieram oczywiście te szczupłe. ¯\_(ツ)_/¯

#tinder #zwiazki #seks #bekazgrubasow #p0lka
Antibambino - Jedyna różnica między ukrainkami i polkami jest taka, że te drugie są u...

źródło: comment_1648366277TeKHoroAEgQObQ4po0Ot8K.jpg

Pobierz
  • 18
@Antibambino: a ja mieszkam w Krakowie, przez 5 lat mieszkałam na akademikach Politechniki Krakowskiej, gdzie w pewnym momencie musieliśmy interweniować ze względu na ilość Ukraińców, bo był praktycznie jeden polski pokój na piętro i nie szło się w ogóle z nikim dogadać, czasami miałam wrażenie, że jestem na Ukrainie XD Zazwyczaj 2 (włącznie ze mną) na 10 osób w składzie ze wspólną łazienką było Polkami, reszta to były Ukrainki, także mam
@Antibambino: co do Ukrainek, kiedyś trafiłem na jedną, u której dopiero po dłuższej rozmowie wyszło, że jest Ukrainką, ale oficjalnie podawała się za Polkę i strasznie próbowała ukryć swoje pochodzenie xD Zerwałem kontakt po tym gdy zaczęła wypytywać o mój dom. Zaleciało niezłym materializmem z jej strony ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Zaleciało niezłym materializmem z jej strony ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@TakiJedenKtos: No to tutaj będę bronić polek, bo wszystkie kobiety są hipergamicznymi materialistkami. Mają to zakodowane w gadzich umysłach w postaci pierwotnych instynktów.|
U polek najbardziej przeszkadza mi nadwaga i to, że się nie potrafią malować i niepotrzebnie farbują. 30-letnie polki wyglądają jak 40-letnie ukrainki.
@Antibambino: po prostu źle podeszła do tematu, ale lepiej, że to wyszło na samym początku znajomości :)

Co do Polek i Ukrainek, ich całokształtu, prawda leży gdzieś po środku. Tu i tu są skrajne przypadki oraz takie godne uwagi. Ale to odnośnie wyglądu. Na temat charakteru i podejścia do życia, związków, w kwestii Ukrainek za wiele nie powiem, bo znam je za mało by wyciągnąć poprawne wnioski. A wykop i inne