Wpis z mikrobloga

@dzikiwonsz21: Więc chyba wystarczy omijać pytania, w których nie da się obiektywnie czegoś stwierdzić.
Ja na większość pytań nie odpowiedziałem, bo są głupie, nieprecyzyjne, sytuacyjne.
np. "nawiązywać nowe znajomości"
Co to ma znaczyć? Czy, że łatwo ci z kogoś poznać i z nim porozmawiać? Czy że zostać takim prawdziwym znajomym, z którym się spotka więcej niż jeden raz?

"zamyślasz, odcinając się od otaczającego Cię świata"
Kiedy? Czy w trakcie innego zajęcia
@bojee_siee: Jakim niby cudem przegryw, jeśli:
"nie są bezczynnymi marzycielami, lecz ludźmi zdolnymi do konkretnych działań, aby realizować swoje cele i osiągać pozytywne, trwałe wyniki."
i
"Rzecznicy najczęściej uważają za cel swojego życia pomaganie innym i choć nieraz pracują jako ratownicy lub angażują się w pracę charytatywną, ich prawdziwą pasją jest eliminacja problemów u źródeł tak, aby działania ratunkowe nie były konieczne."

To się kompletnie nie trzyma kupy, IMO musiałeś ściemniać
@MaMiX: Po pierwsze, mam stwierdzone zaburzenia osobowości, choruję na depresję i zaburzenia lękowe, może dlatego #przegryw xD
Po drugie, robiłem test jeszcze po Polsku i Rosyjsku i wyszły te same rezultaty. Swoją drogą, pytania w polskiej i rosyjskiej wersji są praktycznie takie same, ale te w angielskiej znacząco się różnią i nie tylko sformułowaniem.
Po trzecie - czytałem opisy tych różnych typów osobowości i w sumie to bardziej pasuje do mnie