Wpis z mikrobloga

@AlexR: Szczerze mówiąc to mnie to rozbawiło. Wygląda to tak, jakby te kobiety poszły do baru, zintegrowały się z jakąś grupą facetów i najwyraźniej miały nadzieję, że oni będą im nadskakiwać, schlebiać, może podrywać- jakby to było oczywiste.
Zakładam, że wcześniej jak cała grupa gadała i żartowała to im nie przeszkadzało takie poczucie humoru czy odzywki, dopóki nie były skierowane do jednej z nich. Normalny człowiek nieprzewrażliwiony na swoim punkcie odgryzłby
@ojMircyMircy: Ogólnie widziałem kiedyś zapis tego streama z wcześniejszymi wydarzeniami i w dużym skrócie było tak o ile to dobrze pamiętam, że panowie sobie kulturalnie rozmawiali ze wszystkimi, a ta panna w okularach z kokiem sobie delikatnie flirtowała z nimi i potem były sytuacje takie, gdzie ta druga w okularach (bo nie chcę mówić gruba, już wystarczy) robiła za psa ogrodnika, wcinała się w rozmowę, przeszkadzała, nikt się nią nie interesował
@AlexR: Mnie w tym filmie bardziej zastanawia barman w przyłbicy na łbie :)
Wiem, że to dawno było, ale taki paradoks, że ludzie #!$%@? drą mordy, plują na siebie i nic.
A ten się boi, i popierala a kasku na głowie ( ͡° ͜ʖ ͡°)