Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#ama bogaty #przegryw. #chcepogadac, pytajcie o wszystko

30 lat, #szwajcaria, nigdy nie ruchałem, zarobki 12k franków na rękę jako senior #programista15k. Nie mam znajomych. Divami się brzydzę. Zarobki nigdy nic mi nie pomogły jeśli chodzi o kobiety, zawsze bawią mnie różni "kołcze", jak mówią, że to coś daje

Miejsce zamieszkania #zug, miejsce pracy #zurych. Nigdy nie byłem w pubie czy klubie.

W skali Ruhensteina 1-2/10 #blackpill, i to właśnie wygląd jest głównym źrodłem problemów. Oprócz tego mam jedną chorobę przewlekłą (#astma), a leczenie tutaj jest raczej kiepskie (brak wiedzy lekarzy + nigdy nie wiadomo za co zapłaci ubezpieczenie, a za co nie). Astma trochę mnie ogranicza w życiu codziennym, ale na pierwszy rzut oka jej nie widać.

Na wszystkie pytania odpowiem

#stulejacontent #emigracja

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #625932963f42fa57cc33fe81
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
Wesprzyj projekt
  • 20
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania:

Panie, ale jeśli nie dbasz kompletnie o siebie, masz ciuchy sprzed 10 lat na sobie, włosy zatłuszczone i zarośnięte i kompletnie nie przykładasz uwagi do ubioru, perfum itd. no to choćbyś zarabiał i 100k miesięcznie to może jakaś desperatka się na Ciebie skusi, takie fakty.
  • Odpowiedz
zarobki 12k franków na rękę


@AnonimoweMirkoWyznania: Ale te 12k w Szwajcarii to nie jest jakiś ewenement. Do tego dochodzi kwestia pochodzenia czyt. Szwajcarka nie poleci na Polaka nigdy.

Jakbyś te 12k franków ogarniał będąc w Polsce to zupełnie inna sprawa. Z tym że będąc 1-2/10 to nic nie pomoże aczkolwiek pewnie masz #!$%@?ą samoocenę a tak naprawdę jesteś przynajmniej 4-5/10.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania 12 k franków w Szwajcarii? Czyli mniej więcej tyle ile lekarz (taki zwykły, bo wiem np. że mąż mojej koleżanki jako chirurg z niezbyt długim stażem zarabiał w Szwajcarii coś około 18 kilo). To nie wiem czy są to zarobki super atrakcyjne jak na tamtejsze warunki. Ale może się mylę. W każdym razie twarz możesz sobie nieco poprawić, jeżeli coś z tej kasy odkładasz i Ci na tym zależy ale na
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Nie wchodzi w grę praca zdalna z Polski? Tylko drenujesz swój budżet mieszkaniem w drogiej Szwajcarii, a w Polsce byś żył jak szef i większa szansa, że wskórałbyś coś na rynku matrymonialnym zarobkami. Dodatkowo Szwajcarki to mogą być gorsze niż słynna p0lka, bo one jeszcze bardziej gardzą polakami i całym tym inwentarzem ze ściany wschodniej.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Rynek randkowy w Szwajcarii jest ciężki, dużo moich znajomych się męczy, chcieliby stworzyć coś trwałego ale tutaj często ludzie nie chcą tworzyć zdrowych, długotrwałych relacji. Z drugiej strony Szwajcarki gardzą mężczyznami z Europy Wschodniej… mimo wszystko mam nadzieję że uda Ci się kogoś tu poznać :)
  • Odpowiedz
OP:

czy masz pejoratywny stosunek do programistów, którzy nie są przegrywami i mają mniejsze skille niż Ty?


@TheGreatCornholio: nie mam, ogólnie mało odczuwam zazdrość do nieprzegrywów albo pogardę do osób z mniejszymi skillami

kurcze jak patrze np na swissdevjobs, to zarobki raczej max 130-140k brutto. Jakie firmy w Zurychu placa tyle, zeby miec 12k netto? :)


@ceizug: trochę startupów, a z dużych firm to ta od znanej wyszukiwarki internetowej
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: w ciagu 7 lat w CH umawialem sie dlugodystansowo tylko z Polkami, tak wyszlo. Niestety kobiety z zachodniej Europy, jak rowniez same Polki tutaj gardza chlopakami ze wschodu, z jakimis wyjatkami dotyczacymi raczej chadow. Czysto statystycznie uzywajac tindera lajkow jak na lekarstwo, ale jak pojedziesz do PL lub Wegier to od razu inny swiat. Przy randkowaniu bardzo pomaga lokalny dialekt, ktorego podejrzewam ze nie znasz. Poza tym w Zug nic
  • Odpowiedz