Wpis z mikrobloga

najmocniejsza na przód wg ciebie to?

@zenon_z_chorzowa1: Wg mnei to nie wiem, bo kompletnie nie interesuję się tematem i nie potrzebuję oświetlenia do oświetlania drogi. Używam tylko w/w świateł pozycyjnych, żeby mnie widzieli inni i tyle.

Serio? Bluetooth zwiększa mu bezpieczeństwo? W lampce? I tylko dzięki temu dojeżdża do domu w jednym kawałku? Przecież kolega smieszkuje, kupił bo ma, ale czuje jak my wszyscy ze 400 zł to jednak w #!$%@?.
@zenon_z_chorzowa1: pewnie się da, od chińczyka który #!$%@?ł technologie firmie, która pracowała nad tym dwa lata. A później szok że tak mało firm stara się o jakość swoich produktów. Cena przeważnie odzwierciedla jakość, a #!$%@? za 20 zł to pewnego rodzaju piractwo
rozumiem krytykowanie kupienia jakiegoś niepotrzebnego gadżetu, ale krytykowanie czegoś przez pryzmat ceny, co zwiększa bezpieczeństwo to już jest inny wymiar biedy xD


@Im_from_alaska: a nie pierdól, niektórzy mają po prostu inne spojrzenie na stosunek jakości do ceny i są świadomi tego że ten sam efekt można uzyskać wydając znacznie mniej pieniędzy
nwet sam op przyznał że jest gadżeciarzem i ma za dużo pieniędzy
Maja również wbudowny tryb dostosowywania się do oświetlenia na zewnątrz. Produkt premium w tej kategorii. Cena tez odpowiednia.
Ja to mam jaskrawą kurtkę, a lampki od eyen. Nie używam w dzień świateł i jakoś nie widzę po kierowcach, by mnie nie widzieli. Komplet droższy od tych lampek Treka, a w nocy świeci jak w dzień, a przy okazji telefon też sobie naładuje z lampki, chodź zawsze baterii w telefonie starcza. Natomiast bardzo dużo dają odblaski na szprychach, gdzie tu miałem więcej sytuacji niebezpiecznych jak ich nie miałem.
@1964: kupno takich lampek uważałem za nieporozumienie bo wydać 400 zł na świecący plastik kto to widzioł... Dopóki nie zobaczyłem za dnia dwóch rowerzystów z odległości kilometra xD miał tak zajebsite światło z tyłu, że nawet jakbym chciał go nie widzieć to bym go zobaczył. Obok jechał jego kolega z lampką za 3,80 i zobaczyłem dopiero jak podjechałem bliżej. Kupiłem zajebiste lampki i świece nimi również w dzień.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@1964: czy lampki sa warte 400zl? Zdecydowanie nie. Czy warto zawracac sobie tym glowe? Zdecydowanie nie xD jak cos sie podoba i Cie stac to sie kupuje, nie ma czego rozkminiac. Po to sie zarabia pieniądze zeby z nich korzystać, a czy dalo by sie to zrobic w bardziej optymalny sposob? Pewnie tak, ale co z tego xD Nie uzasadniaj sobie tego zakupu w zaden inny sposob niz "I want it