Wpis z mikrobloga

Dajcie dużo plusów żeby zapytać dużo osób
Co wasi ojcowie zrobili żebyście mogli mieć atrakcyjne laski, dużo pieniędzy, lub silną karierę?
Np. nie wiem ćwiczyli na siłowni i robili sami przez lata treningi i potem z wami więc mogliście się wzorować? Albo mieli zdrowe kontakty rówieśnicze i grono przyjaciół/znajomych i byliście w nim od razu wyrywani do wspólnego zarobku? Czy może uczyli was żebyście mogli się odnaleźć w karierze którą wam przygotowali bo pokazywaloscie że i wam się ten kierunek podoba(byliście dogadania co do tego) ?
#pytanie #zdrowie #rodzina #pieniadze #kariera #rozwojosobisty
  • 42
@interpenetrate a już tak odnośnie postu to

Mój stary za każdym razem jak nie miałem klapek na nogach to kazal mi pompować 10-20pompek. Zdarzało się że po 5 razy dziennie pompowalem xD
Ale poniekąd dzięki temu zawdzięczam sylwetkę no i nadal w wieku 29 lat robię serie 20 bez problemu XD
Może to nic takiego ale zarazem to jedyne co zrobił na plus.
@interpenetrate: a co zrobił ojciec twojego ojca żeby go tego nauczyć? XD ale masz chłopie kompleksy, wszystko musi ci tatuś pokazać xD nawet nie zdajesz sobie sprawy z tego jakie #!$%@? wzroce mają ludzie, w tym bogate dzieciaki
@Yakooo: @Myzreal: @EdgyCaesar97: @WyuArtykyu: czy wy do Michała białka, umiecie zrozumieć że moje pytanie jest o coś innego niż mi odpowiadacie, bo pomyliliście jego znaczenie/myślicie że jest o czymś innym? Mój ojciec wykonywał działania opisane przeze mnie w pytaniu, pytam o doświadczenia innych w tym aspekcie. Wy nie wpisaliscie żadnych, tylko mnie wyzywacie jakby sensem pytania było to że na niego narzekam.
@interpenetrate:

co w waszym życiu to zmieniło że teraz macie sukces jak to na was wpłynęło, a przede wszystkim napisać - jakie z kwestii w powyższym poście robicie dla swoich dzieci które nie były robione dla was to zapraszam.

To wszystko było tak dawno, że już o tym zapomniałem i się nie zastanawiam jaki ma to wpływ. Daje dzieciom dobry przykład i robię wszystko by zapewnić im jak najlepszy start i
@Myzreal: moim zdaniem wynika z pomyłki w waszym przypadku. Jesteś w stanie wyciągnąć jakikolwiek fragment z pytania który odpowiadałby odpowiedzi w stylu jak piszecie mi w wątku? Bo jest to obraźliwe wobec mnie.
Zauważ, że nie ma ani jednej odpowiedzi w tym wątku na temat, w której ktoś odpisuje np. "wiesz co opie, u mnie tak było. Mój tata był fotografem i wspierał mnie w konkursach, sporo podróżowaliśmy a teraz mam
@interpenetrate Op zapytał co następuje

Co wasi ojcowie zrobili żebyście mogli mieć atrakcyjne laski, dużo pieniędzy, lub silną karierę?

Ja odpowiedziałem że nic a gość ma pretensje że tak odpowiedziałem bo jemu chodziło o co innego xD
@Fentylator: Prawda, ok w ten sposób to ujmując, nawet odpowiedź "nic" jest w jakimś sensie odpowiedzią na to pytanie. Ofc chodziło mi o to że chciałem poczytać jakieś odpowiedzi w sensie że coś zrobili co nie. Zirytowany byłem bo mnie idioci zwyzywali za nic, może dlatego też zareagowałem inaczej niż tak żeby się do tego nie doczepiać - zrozumiałem to tak jakbyście nie wpisywali nic konkretnego do wątku. Może powinienem był
@interpenetrate: ciekawe skąd przejmują wzorce męskie pipy które wolą truć pretensjami niż cokolwiek kiwnąć palcem? Bo chyba nie od ojców, ogarniętych na tyle, by założyć rodzinę... a może to znowu kwestia syndromu wyparcia i ucieczki przed samym sobą?
@interpenetrate: mój stary wychodził o 6 wracał o 22 i tak aż do emerytury. Jak już miał odłożony hajs na kupno dwóch mieszkań w okolicach 2000 roku, to nie kupił bo siostra powiedziała że chce dom. I efekt jest taki że siostra po 20 latach kupiła dom, remontuje go, ma już 44 lata, rodziny nie założyła chociaż bardzo chciała, a dom żeby skończyć to pewnie jeszcze z 10 lat pracy trzeba