Wpis z mikrobloga

Za zagranie u boku Arnolda w filmie "Bliźniacy" (1988), Danny DeVito musiał dostać furę pieniędzy albo po prostu ma jaja wielkości grejfrutów. Austracki nadczłowiek Arnold serwuje Danny'emu spektakularny #mogging . Danny został zdominowany pod każdym względem. "Ty świetnie wyglądasz, a ja jestem odpadem z probówki" - dominację potwierdza wypowiedź z filmu postaci granej przez Danny'ego.

#film #kino #komedia #kultura #dannydevito #arnoldschwarzenegger #nadludzie #samiecalfa #owoce #natura #genetyka #dickpill #kutangens #blackpill #przegryw #wzrost #cwiczenia #wyglad #dominacja #chadowezycie #logikaniebieskichpaskow #logikarozowychpaskow #probowki #medycyna
RedSensej - Za zagranie u boku Arnolda w filmie "Bliźniacy" (1988), Danny DeVito musi...

źródło: comment_1650996741PQJKOSlY7U68RtWUAzf48Z.jpg

Pobierz
  • 17
@RedSensej: pewnie. A z kolei Robin Williams w pani doubtfire chcial pokazać swoja plynnosc plci spolecznej ale jak wiemy z filmu spoleczenstwo tego nie akceptowalo i na koniec zamiast wyrazac swoje prawdziwe ja musial powrocic do narzuconych mu przez patrialcharne spoleczenstwo tradycyjnego podzialu

@RedSensej: co ty pierdzielisz? Widziałeś ten film w ogóle? Dorabiasz jakąś głupią filozofię do tego filmu.

DeVito w tym filmie jest alfą i uczy Arnolda który jest kompletnie nieprzystosowany społecznie i jedyne co ma to wygląd i dosyć wąski intelekt.