Wpis z mikrobloga

Polska chroni od kilku lat niebo nad państwami bałtyckimi.
Teraz o to samo poprosili Polskę, Słowacy.
NATO przekazało Ukrainie 300 czołgów, z czego ok. 200 z Polski.
Niemcy przyjeżdżają do Warszawy rozmawiać o ropie z Gdańska.
Czesi proszą nas o gaz ze Świnoujścia.

Tym samym, dla regionu stajemy się gwarantem bezpieczeństwa. Militarnego i energetycznego. Brzmi górnolotnie ale takie są fakty.
Polska staje się liderem regionu, to nas pytają, na nas liczą i z nami chcą działać.

To jest ta chwila, na którą czekały pokolenia Polaków przez setki lat.
Zepsuć to możemy tylko my sami. Albo przez głupie spory albo przez rozgrywanie nas, ze strony krajów zewnętrznych, za pomocą ludzi usłużnych obcym. Co w sumie, na jedno wychodzi.

"Podczas kryzysów strzeżcie się agentur. Idźcie swoją drogą, służąc jedynie Polsce" - Józef Piłsudski

Polacy. Miejcie oczy i uszy szeroko otwarte.
Parafrazując stary kawał. "Polsko, podobasz mi się dziś. Nie #!$%@? tego!"
#wojna
  • 34
spraw gospodarczych?


@dobrowolskii: a czego dotyczy wpis opa?

gospodarka jest #!$%@? przez nieudolny rzad ktory nie panuje nad wydatkami ciagle rozdajac nieswoje pieniadze. Tworzy #!$%@? prawo "nowy lad" ktory jest nieprzywidywalny i odpycha mase inwestycji zagranicznych bo ludzie boja sie otworzyc cos w pl bo nei wiadomo co #!$%@? matiemu za tydzien i opodatkuje to.


to akurat nie jest nowość, ale daje nie rozumiem po co mi to piszesz...
Zepsuć to możemy tylko my sami. Albo przez głupie spory albo przez rozgrywanie nas, ze strony krajów zewnętrznych, za pomocą ludzi usłużnych obcym.


@Babe_sweety: jakim cudem ten pis ma #!$%@? zawsze takiego farta

nic #!$%@? nie robią dla dobrobytu polski i polaków, #!$%@?ą polską gospodarkę a jak przychodzi kulminacja ich porażek to w wyniku działań niezależnych od nich wychodzą na liderów
gospodarka jest #!$%@? przez nieudolny rzad


@dobrowolskii: może mi się wydaje, ale nigdy po 89 nie bylo lepiej niż teraz.

jakim cudem ten pis ma #!$%@? zawsze takiego farta


@Sprus: swoją opinie opierasz tylko na nienawiści do pisowców. Wiele rzeczy dzieje się o których nikt nie mówi. Łatwiej kłócić się o lgbt, kościół czy inne durne sprawy.
Widzę kopiuj wklej o tych kundli Kurskiego z żałosnej logiki xd na początku podnieśle, balonik napompowany, a na koniec kto przeciwko RZONDowi to ruska onuca xd kupa bredni dla ignorantów