Wpis z mikrobloga

Zrobiłem sobie wczoraj wycieczkę rowerem po pół rocznej przerwie - głownie tereny leśne, mało uczęszczane... to co zobaczyłem to kurła się załamałem, ale oczywiście było to do przewidzenia dzięki naszym czempionom i ich skutkach po podejmowanych "mondrych" decyzjach..
Na odcinku ok 45km mijałem ok. 3-4 mini wysypiska obok drogi w lesie i do tego ok 6-7 mini składzików opon (niektóre z nich miały ok 30-40 sztuk) i to wszystko w odległości max 5 metrów od ulicy.
Tak więc, podwyżki za śmieci jak widać działają, jest czyściej, ekologiczniej i ugułem całe te. Można rozdawać premie.
#rower #greenvelo #wycieczka #mtb #rowery #hobby #zainteresowania #smieci #gownowpis
artem17 - Zrobiłem sobie wczoraj wycieczkę rowerem po pół rocznej przerwie - głownie ...

źródło: comment_1651407955zMYmzcHtghF4PYg2bt2dq7.jpg

Pobierz
  • 8
@artem17: dopoki za takie smiecenie beda kary w wysokosci 1000zl to dalej beda smiecic, dowalilbym 10 tys plus koszty sprzatania i doprowadzenia srodowiska do poprzedniego stanu i zabranie koncesji na dzialnosc jesli to byla firma.
Tak więc, podwyżki za śmieci jak widać działają


@artem17:

Opony mają podobna kaloryczność do węgla kamiennego 26-30 MJ/kg, więc tu muszą działać jakieś inne przepisy które blokuje ich wykorzystanie w dużych kotłach węglowych (które mają odpowiednie filtry spalin).
Tak więc, podwyżki za śmieci jak widać działają, jest czyściej, ekologiczniej i ugułem całe te. Można rozdawać premie


@artem17: Przecież płacisz za śmieci nawet jak ich nie oddajesz w workach.