Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@olaf_wolominski: mój były ma dokładnie 170 cm wzrostu i jednym z przyczyn naszego rozstania było to, że rwał i był rwany przez wszystko co się rusza, nawet mój kumpel gej się do niego kleił. Mityczne 180 cm istnieje tylko w głowach wykopków. Sama mam 183 cm wzrostu i jakoś nikt nie miał problemu z tym, że miałam chłopa niższego prawie o głowę ze mną włącznie.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@olaf_wolominski: 184 cm, co przy mojej miłości do obcasów i tak mu absolutnie nic nie daje xD i serio wzrost tu nie ma absolutnego znaczenia, aż mi dziwnie, pierwszy raz w życiu mi się trafił koleś który mi może w oczy spojrzeć, nie przyzwyczajona kompletnie jestem xD
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@olaf_wolominski: serio myślisz, że brałam faceta przez wzrost? XD jak mam obcasy to i tak czy siak jest niższy, więc co za różnica, a w obcasach głównie chodzę, zimowych butów nawet nie posiadam bez obcasa ¯\_(ツ)_/¯ i się złożyło, że akurat on mnie wyrwał nie ja jego i poleciałam na gitarę, nie na wzrost ;)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@olaf_wolominski: nie, nie rozmawia się ze wzrostem, nie dzieli pasji z wzrostem, a w łóżku i tak się wyrównuje. Ba, pomiędzy panem metr siedemdziesiąt, a panem metr osiemdziesiąt zdążyłam być jeszcze rok z wykopkiem zakolakiem (co prawda ogolonym na łyso, bo przestał walczyć z rzeczywistością), który też był ode mnie z pół głowy niższy. Mam prawie trzydziestkę, podobało mi się więcej facetów w życiu niż dwóch xd a z tym, że
@olaf_wolominski: kolezanka ma w zasadzie sporo racji. Wasze mordy są po prostu 1/10 plus to, ze jak te morde otworzycie to nie płynie z niej nic mądrego lub zabawnego tylko w zasadzie gowno. Dlatego żadna was nie chce. Ale łatwo to podpiąć pod wzrost i jeabać tu smuty, ze błąd w genotypie wam plany na bajkę o miłości spoerdolił
XDDDDDDDDDDDDDDD
a umiesz jakoś merytorycznie?
co jest dla cb baitem tutaj?
negujesz samo pojęcie xenogender? (jeśli tak to wychodzi że jesteś transfobem i ableistą i rzucanie w innych faszolkami tego nie zmieni lol)
czy może xenogender to wcale nie identyfikowanie się z kotem tylko cośtam cośtam i nie ma to NIC wspólnego z prawackimi żartami o helikopterach!!!! ?

@ananasowy: