Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@steemm: kurde przyznam ci że jesteś drugim gościem z neuropy który gada z sensem, ma tu konto nie tylko z pobudek siania propagandy i nie jest jakiś skrajny bo reszty to wręcz czytać się nie da
via Wykop Mobilny (Android)
  • 10
@Notakaprawda:
Art. 32 z konstytucji RP
1. Wszyscy są wobec prawa równi. Wszyscy mają prawo do równego traktowania przez władze publiczne.
2. Nikt nie może być dyskryminowany w życiu politycznym, społecznym lub gospodarczym z jakiejkolwiek przyczyny.

Odmawianie zatrudnienia kogoś ze względu na płeć, jest dyskryminacją, co dokładnie robi ta kobieta. Z kolei dyskryminacja, jest zabroniona przez konstytucję naszą.

Inna sprawa że większość oskarżeń jest z dupy wzięta, i zazwyczaj transy żyją
Skąd nagle na wykopie znowu zaczęło się takie szczucie na lgbt? Mam wrażenie ze cofamy się do 2015, taki chochoł z fake konta z dwoma lajkami na FB na wykopie ma ich ponad tysiąc (°°


@BolczyQ: przecież wykopki zawsze się śmiały z różnych oszołomów wymyślających sobie nieistniejące płcie, czy wymuszających na innych stosowanie ich wymyślonych zaimków.

Czy ty właśnie twierdzisz, że
via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@Notakaprawda a ja się bardzo cieszę, że ta idiotka napisała to tak otwarcie. Teraz kwestią czasu jest zidentyfikowanie owej firemki i podkablowanie gdzie trzeba. I zobaczymy, czy pierwsza nie poleci że stanowiska. :)


@OSH1980 czyli uważasz, że nie kompetencje, a płeć powinna decydować o przyjęciu do firmy? No to #!$%@? równouprawnienie czy nie? Ja już się gubię ( ͡° ʖ̯ ͡°)

@uriel_ck: xD jakie uprawnienia jak jest
W sumie jeszcze zastanawia mnie jedna rzecz kto urwa w CV podaje swoje zaimki/płeć? Kogo to może obchodzić z jakiej bajki stworem jesteś do luja?


@steemm: Osoby bardzo, ale to bardzo atencyjne - czasem współpracuje z pewną firmą która akurat zatrudnia głównie 18-25 latków w dosyć sporej rotacji - na początku ich "HR" (składający się z bardzo liberalnych dziewczyn w wieku 25-35) był ciekaw czy coś z tego będzie; ale za
@Notakaprawda: jako lewak który w sumie ma #!$%@? w to czy ktoś się określa jako oni/ono/ona/on podpisuję się pod tym komentarzem, zwłaszcza z drugą częścią. Z tym że wydaje mi się, że nie chodzi tu o to że to problem ludzi z zaimkami, co problem ze #!$%@? i spiwniczeniem generacji Z która problemy eskaluje na tiktokach i instastories bo dzięki temu zyska poklask, zamiast po prostu pójść do odpowiedniej osoby i
Odmawianie zatrudnienia kogoś ze względu na płeć, jest dyskryminacj


@Diamond-kun: ale ona nie odmawia ze względu na płeć tj. bycie kobietą/mężczyzną tylko przez problemy związane z zatrudnieniem osoby uważające się za gender fluid catkin czy inny kosmiczny zaimek.
@skitarii: Wiadomo że głupotę trzeba wyśmiewać ale mam wrażenie że całą swoją wiedzę o lgbt wykopki biorą albo z wpisów zbuntowanych 13 latek z Twittera albo z fejków. W rzeczywistości poznałem te kilka/ kilkanaście osób identyfikujacych się z tym środowiskiem i są to jedne z bardziej wrażliwych, empatycznych i pomocnych osób jakie znam. Same przez swoją odmienność wiele wycierpiały więc może dlatego