Wpis z mikrobloga

Zdrowy hetero zajmuje się pracą, a te leśne stwory przede wszystkim swoim kroczem i popędem, co niby czyni ich wyjątkowych.


@FotDK: jak wiele tych 'leśnych stworów' spotkałeś w swoim środowisku pracy i na jakiej próbce wysnułeś tezę, że zamiast zajmować się pracą, interesują się tylko własnym kroczem? Bo nie uwierzę, że wyjąłeś to prosto ze swojej hetero dupy i dorabiasz tezy pod własne uprzedzenia, po prostu nie uwierzę xDD
to mówisz że to się nie zdarza? ( ͡~ ͜ʖ ͡°)


@Usmiech_Niebios: nie, nic takiego nie powiedziałem. Mówię, że nie ma to nic wspólnego z transpłciowością i takie wtrącenia są odbieganiem od tematu. Ale nie wymagam umiejętności czytania ze zrozumieniem od ludzi twojego pokroju. Gdyby ktokolwiek z większości komentujących umiał czytać ze zrozumieniem to nie byłby wstrętnym transfobem.
a ja się identyfikuje jako Wasze konto bankowe


@Demoman: peak heteroseksualnego wykopkowego humoru, 2022

Nie sądzę, że zmądrzejesz jeśli wyjaśnię ci po krótce jak działa transpłciowość, bo zgaduję, że twoja nienawiść do osób trans jest czysto uczuciowa, a nie oparta tylko na niewiedzy, ale masz, rzucam perły przed wieprza:

Osoba, która myśli że jest kontem bankowym, koniem czy samochodem przestanie tak myśleć po przyjęciu neuroleptyków (leków przeciwpsychotycznych) od psychiatry. Z transpłciowością
Ale nie wymagam umiejętności czytania ze zrozumieniem od ludzi twojego pokroju.


@ananasowy: no już nie kłam

gdybyś tylko wiedział jak żenujący jest ten "argument" o myśleniu, że jest się zwierzęciem...

Argument nie jest żenujący, rzecz się zdarza, na ignorancji przyłapać można każdego, ale tylko emocjonalny tęczak niczym małpa zaczyna rzucać guano na owej ignorancji przyłapany. Nic w tym dziwnego, ale dziwi mnie że mnie wołasz skoro ów argument to po prostu
@ananasowy no nie mój drogi kolego czemu uważasz że przestanę tak myśleć? Czyżbyś był nietolerancyjny? Czemu nie chcesz mnie zaakceptować? Robisz w tej chwili dokładnie to co osoby na które najeżdżasz. Nie wiem co jest lewackie prawackie i lata mi to sam wiesz koło czego wiem tyle że jeśli mi koło tego lata to jestem mężczyzną jakbym tam tego nie miał to kobietą. Czysta biologia :) Powstają jakieś subkultury które mają swój