Wpis z mikrobloga

W sumie to się dzieje w wielu firmach tylko nie tak oficjalnie jak tutaj opisane. Przecież rekruterzy oprócz sprawdzania umiejętności oceniają też jak się człowiek zachowuje, wysławia, czy będzie pasował do firmy.
  • Odpowiedz
@Notakaprawda: Totalnie, każdego dnia widzę jak osoby niebinarne wypisują w swoim cv, że są niebinarne. I takich cv czytam dziennie setki. Eh prawaki i ich zwycięstwa nad stworzonymi chochołami
  • Odpowiedz
@Notakaprawda: jestem w cholerę tolerancyjnym chłopem, który każdego obcokrajowca wita chlebem i solą, z wypiekami na twarzy słucham historii z jego świata, mam zajebistych ziomków którzy są gejami i rozumiem jeszcze to, że ktoś może czuć się zamknięty w ciele płci przeciwnej bo różnie bywa z psychiką i nie uważam tego za chorobę. Ale #!$%@? tych #!$%@? co używają tych #!$%@? zaimków to powinno się leczyć. To są atencyjne zjeby. Kiedyś
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
W sumie jeszcze zastanawia mnie jedna rzecz kto urwa w CV podaje swoje zaimki/płeć? Kogo to może obchodzić z jakiej bajki stworem jesteś do luja?
  • Odpowiedz
czyli uważasz, że nie kompetencje, a płeć powinna decydować o przyjęciu do firmy?


@uriel_ck: co? Gdzie on tak napisał? Logika wykopka:
Ktoś nie robi heheszków z tożsamości płciowej? To na pewno chce, żeby niebinarność była decydującym czynnikiem przy rekrutacji.

Ten wątek jest już stracony do jakiejkolwiek dyskusji, retardy zebrały się setkami.
  • Odpowiedz
@Notakaprawda: Skąd nagle na wykopie znowu zaczęło się takie szczucie na lgbt? Mam wrażenie ze cofamy się do 2015, taki chochoł z fake konta z dwoma lajkami na FB na wykopie ma ich ponad tysiąc (°°
  • Odpowiedz
@twoi_oyciec: Niech będzie nawet tak jak piszesz, że jest kadrową w januszexie - lepiej nią być, niż wyimaginowanym jednorożcem z 7 płciami w ciągu miesiąca ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@cutecatboy: Stary ja tylko zrobiłem zrzutkę z jbzd.pl i nie mam pewności czy ta firma istnieje, jeśli to rzeczywisty wpis - TO LASKA MISZCZ.
@DontLookBackInAnger: Jak wyżej. Dołączam link.
@easysocial: No ja też, #!$%@? gołębie
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Notakaprawda: Myślę, że dokładnie tak by to wyglądało. Po niedługim czasie na tiktaku latałyby filmiki na temat opresyjnej firmy niedającej wciągnąć się w idiotyczną modę na zaimki (która pewnie za jakiś czas minie, aby zrobić miejsce dla równie debilnego tworu)
  • Odpowiedz
wykopki wszystko łykną ale są zarazem najbardziej ogarniętymi osobami w kraju.


@Essology: wykopki są jak ich starzy z których się śmieją, że nie umieją w memy. Ten post to ewidentna zarzutka pewnie z jakiegoś PPBI czy innej grupki na której ludzie umieją w heheszki, a nie od 10 lat yhyyhy 2137 nosacz
  • Odpowiedz