Wpis z mikrobloga

czyli uważasz, że nie kompetencje, a płeć powinna decydować o przyjęciu do firmy? No to #!$%@? równouprawnienie czy nie? Ja już się gubię ( ͡° ʖ̯ ͡°)


@uriel_ck: serio cię to zaskakuje? przecież wykopki to typowy przykład prawaków udających centrystów. na co dzień prezentują siebie jako ostoję normalności, tacy wielce umiarkowani, zrównoważeni, myślący długo nad ważkimi sprawami, z tym że dziwnym trafem atakują tylko postulaty progresywne. i
ananasowy - > czyli uważasz, że nie kompetencje, a płeć powinna decydować o przyjęciu...

źródło: comment_16529374852RHIIMoGtHpfk1ZtpGq1GL.jpg

Pobierz
Zaraz tu wleci jakiś odklejeniec krzyczący ze CO NAS TO INTERESUJE CZY ONO SIĘ IDENTYFIKUJE JAKO RYBKA WODNA, NIE MACIE SWOJEGO ŻYCIA i armia upośledzonych trolli wyplusuje to ponad liczbę użytkowników vikopu
dziwne ze nie każdy chce mieć w swoim zespole osobę z mocnymi problemami psychicznymi które są mocno uzewnętrznione i mogą powodować konflikty. No szok.


@steemm: kim jesteś i co zrobiłeś z prawdziwym steemmem?
@ananasowy: wykopki to w przeważającej większości lewactwo i prawactwo, ale centryzm też również jest pochylony na którąś ze stron ¯\_(ツ)_/¯

Gdybyś zobaczył moje kompasy to zawsze jestem za mocnym militaryzmem i kapitalizmem, a cała reszta jest w centrum.

Natomiast te #!$%@? zaimki to jakiś rak i trzeba być po prostu głupim, lub chorym, żeby traktować to na poważnie