Wpis z mikrobloga

"Kłopoty deweloperów to też ludzkie dramaty". Lol, deweloperzy swoją postawą w 100% zasłużyli na brak empatii. XD Ziomkowi np. w szczycie hossy zeszłego roku dew wypowiedział umowę rezerwacyjną, aby sprzedać komuś innemu 20k drożej. Ziom już wybierał jak drzewka zasadzi, czekał na decyzję z banku a tu zonk. Na żadnym innym rynku nie było takiej skali #!$%@?, niech giną.

#nieruchomosci #ekonomia #gospodarka #kredythipoteczny #stopyprocentowe
  • 50
  • Odpowiedz
@Fiodooor: E tam, kilka postów podczas przeglądu Internetów. XD Z prędkością światła to nawalał kiedysniebylembordo zanim usunął konto - przez 6 miesięcy zrobił tu tyle ile ja w 15 lat. Logował się, zaczynał od czegoś w stylu "no to jedziemy", ściana tekstu, dwa plusy i następny. Pamiętamy. XD
  • Odpowiedz
@mickpl: prosta analogia również do ekip budowlanych, namnożyło się ich, pozatrudniali ludzi, a teraz roboty będzie mniej, a oczekiwania jak na szczycie hossy.
  • Odpowiedz
  • 782
@mickpl akurat rentierzy i fliperzy to grupa społeczna która chyba nigdzie nie jest specjalnie mile widziana. Każde państwo z nimi walczy i próbuje się ich pozbyć. Jest to rak na tkance społecznej, usiłuje się nachapać na spekulacji dobrem podstawowym jakim jest mieszkanie.

#!$%@? z nimi, zero litości dla dziadów.
  • Odpowiedz
@mickpl: to jest czubek góry lodowej, bycie traktowanym jako klient jak najgorszy element przy odbiorze czy sprzedaży jest równie nagminne - "itak sie sprzeda", niech giną
  • Odpowiedz
@mickpl W skrócie skoro masz problem by zrozumieć. Życie to nie Simsy a deweloper nie buduje tego ręcznie .. gdy pada deweloper to pracę traci przeszło setka ludzi którzy stawiali te osiedla bo ich praca jest wtedy zbędna
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@mickpl: przecież dalej jest chory klimat i oni mają z czego schodzić i dalej dobrze na tym zarabiać. No ale jak się chce 150% marży to tak jest
  • Odpowiedz
@radkiewiczmariusz: taaa bo deweloper sam "tymi ręcyma" stawia budynki

a nie jak w rzeczywistości, generalny wykonawca co operuje na marży 2-3% czy podzleceni którzy mają nasrane kruczków w umowach i muszą kombinować by wyjśc cokolwiek na plus, biedny pan deweloper chlip chlip #!$%@? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

jak padną to na ich miejsce przyjdą inni co mają dostęp do taniego kapitału, rynek nie znosi próżni

  • Odpowiedz
@mickpl: kupowałem mieszkanie ~4 lata temu za gotówkę, do tej pory śledzę w mediach handlowca-parówę, który dość z góry podchodził do mojej osoby kiedy chciałem czegoś się dowiedzieć o klitce, chociażby ceny. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz