Wpis z mikrobloga

"Kłopoty deweloperów to też ludzkie dramaty". Lol, deweloperzy swoją postawą w 100% zasłużyli na brak empatii. XD Ziomkowi np. w szczycie hossy zeszłego roku dew wypowiedział umowę rezerwacyjną, aby sprzedać komuś innemu 20k drożej. Ziom już wybierał jak drzewka zasadzi, czekał na decyzję z banku a tu zonk. Na żadnym innym rynku nie było takiej skali #!$%@?, niech giną.

#nieruchomosci #ekonomia #gospodarka #kredythipoteczny #stopyprocentowe
  • 50
  • Odpowiedz
Rentierstwo jest w pewnym stopniu odpowiedzialne za wysokie ceny nieruchomości


@Antorus: Citation needed ( ͡° ͜ʖ ͡°) Wysokie ceny nieruchomości biorą się stąd, że ludzi chętnych do mieszkania w dużym mieście jest więcej niż miejsca w nim, nie ma tu znaczenia, czy ci ludzie kupią czy będą wynajmować.
  • Odpowiedz
@mickpl: Nie bój się mały #!$%@?, nie tylko nie zginiemy, ale jeszcze ci czynsz podwyższymy xD Kumpel jest deweloperem i dorobił się tyle, że do końca życia nie przepracuje ani jednego dnia. Pokazałem mu ten wpis i powiedział że możesz mu co najwyżej loda zrobić
  • Odpowiedz
@mickpl też uważam że deweloperzy to chieny bez zasad i tfu im na mordę.
Kupiłem mieszkanie za 4700 za m2 podczas odbioru mieszkania było kilka rzeczy źle zarobionych więc zażądałem naprawy to wyjechał z opcją że jak chce to on mi odda pieniądze za mieszkanie i upierał się że to będzie najbardziej sprawiedliwa opcja,na mieszkanie Czekałem 2 lata ,a cena w chwili odbioru wahała się w granicy 10k za m2
  • Odpowiedz
Szczerze mówiąc gadasz jak oszołomy z partii Razem. Taka argumentacją to każdy zawód można sprowadzić do wyciskania kasy z klientów. Handlowanie samo w sobie jest spekukacją bo kupujesz taniej po to żeby sprzedać drożej.

Dobrem podstawowym jest też chleb. Teraz możesz napisać, że piekarze podnoszą ceny pieczywa, bo chcą się nachapać.

Jest masa ludzi/zawodów, które nic nie produkują i można powiedzieć, że społeczeństwo nic na nich nie zyskuje. Kopanie bitcoinów nic nie
  • Odpowiedz