Wpis z mikrobloga

@szyszkownik myślę że tą kadencją będzie chciał się przysłużyć narodowi zarabiającemu w żetonach z orzełkiem i odzyskać godność, bo w jego wieku motywacją powinno być już tylko zapisanie się na kartach historii jako bohater a nie jako zdrajca.

Oczywiście jakaś ofiara musi być poświęcona w imię dobra narodu, ale też bez przesady bo bez sushi da się żyć ( ͡º ͜ʖ͡º)
@Rebeliant przecież to jest kiełbasa wyborcza, badają nastroje ludu i kalkulują czy im słupki wzrosną. Serio myślisz że dokument Glapy przypadkowo wypłynął do mediów?

Tak się gotuje żabe - kroczkami powolutku. Za chwile pojawi się wersja 2.0 tylko dla totalnej biedoty której faktycznie grozi bankructwo.

Oni pilnują głosów oraz by nikt nie bankrutował bo to problem dla banków któtym nabijają kabone.
@package0x01 i mam zostawić majątek, rodzinę, chorego ojca i tak sobie wyjechać? Bo wiesz mówić to każdy umie ale życie nie jest takie proste. Ja i całą rodzina may tutaj korzenie, i mamy wyjechać bo rząd zły? A gdzie jest dobry? I co będzie jak tam gdzie pojadę też zacznie się psuć, całe życie będę tak uciekał?
bo w jego wieku motywacją powinno być już tylko zapisanie się na kartach historii jako bohater a nie jako zdrajca.


@mookie: tylko pytanie, czy chce być polskim bohaterem, czy pisowskim :)