Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mam 34 lata, stabilne życie i narzeczoną z którą jestem 5 lat, chce to wszystko rzucić i przez rok chlać, ćpać i ruchać roksy
nigdy tak nie żyłem a chcę, mam już dość tej pracy i tych ludzi
narzeczonej nie kocham, związek z rozsądku tak jak 90% związków rozpoczętych w okolicach 30
robić to czy mi przejdzie?
#seks #zwiazki #divyzwykopem #rozowepaski #niebieskiepaski


---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #6295dcc1ee2f24187f2854c5
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Wesprzyj projekt
  • 69
Mam 34 lata, stabilne życie i narzeczoną z którą jestem 5 lat, chce to wszystko rzucić i przez rok chlać, ćpać i ruchać roksy

nigdy tak nie żyłem a chcę, mam już dość tej pracy i tych ludzi


@AnonimoweMirkoWyznania: ciekawe jak dużo małżeństw ma podobne myśli
Żyć byle by życ, ale tak naprawdę jakbyś nigdy nie żył, czy życ tak, by czuć, że się żyło i niczego nie żałować?
@AnonimoweMirkoWyznania: Trudno powiedzieć. Jeśli tego nie zrobisz możesz całe życie żałować bo im dalej tym gorzej. Poza tym na roku się nie skończy, więc musisz się liczyć, że życie budować będziesz w okolicy 40stki. Ja miałem podobną sytuację, tylko najpierw było rozstanie. Po nim stwierdziłem, że carpe diem tylko byłem w okolicy 30stki, więc bez div z wykopem tylko normalnie poznane panienki, dragi i imprezy. Dobra zabawa i zajebiste wspomnienia, których
tdf: YOLO Lepiej coś zrobić i żałować, niż żałować, że się nie zrobiło. Tylko najpierw zakończ związek z różową.
Z roks proponuję nie korzystać, po prostu poznawaj różne babki. No chyba, że tak chcesz. No i z ćpaniem uważaj, co by nie zmiotło cię z planszy.
A jak za kilka miesięcy ci się znudzi, to przez przypadek nie próbuj wrócić do byłej.
---

Zaakceptował: karmelkowa
@AnonimoweMirkoWyznania: Przeżyłem czy fajnie? Nie wiem, warte przeżycia ale czy warte zostawienia wszystkiego hmm dla mnie raczej nie. Wszystko śmiesznie jak znasz granice, nowe towarzystwo widziałem kilka osób które już do normalnego życia nie wróciły a zaczynały później niż ja xD jak mam Ci coś polecić to przeczekać bo może przejdzie
@pianinka: ja nie mam zadnych hamulcow, wiec nie musze przed samym soba sie tlumaczyc. Daje mirkowi dobra rade i tyle. Warto sie cieszyc zyciem, bzykac laski na boku. Zyje juz tak 10 lat, mam zone i dziecko. I mowie po raz kolejny.. mam ciastko i jem ciastko :) Stan nirwany osiagnalem Ty garkotłuku. (ʘʘ)
P.s do autora, jak cos priv pisz, dam kilka zlotych rad, jak ogarnac