Wpis z mikrobloga

Dzisiaj w okolicy godziny 13:30 w radio, cuck redaktor wybielał Amber i nie powiedział niczego dobrego o Johnym. Wręcz naśmiewał się z tego, ze poszedł walczyć o swoje. Jego gościem, była jakaś profesor socjologii czy innej szkoły lansu i nawet mówiła rzeczowo i składnie. Jednak stwierdziła, że takie zachowania nie są przestrogą. Umniejszała procesowi, twierdząc że nadal to kobiety są bardziej pokrzywdzone. Niestety nie spojrzałem jakie to radio ale bodajże Trójka albo Radio Zet.

Do czego biję? Na grupkach Facebookowych, chanach, na forach, na Wykopie dominuje przekaz mocno pro Depp. Jednak jak wyjdziemy z naszej bańki do telewizji, radia czy głównych portali informacyjnych to jest dowrotnie odwrotny przekaz. Albo wręcz szydzenie z naszych opinii. Więc albo my żyjemy w jakimś matriksie albo mass media robią z bach idiotów.

#amberheard #johnnydepp #procesdeppa #logikarozowychpaskow #cuckold #radio #afera #media #telewizja #zalesie #socjologia
  • 14
: Nie wiem skąd wniosek co śledzę a co nie, ja tylko zwracam uwagę że próba wyciągania jakichkolwiek wniosków na podstawie podomki jest bezsensowna, bo ktoś gdzieś wygrzebał jej stare wpisy na temat braku hajsu na leczenie łba itd., także ona serio może być chora. A co do tego co myślą przeciętne dziewczyny 20-30 się nie wypowiem, bo mnie to niezbyt interesuje


@ztck: bełkot.
@brednyk: Ta, a ktoś tu ostatnio bredził, że media są pro Depp i anty AH. Na youtubowym kanale HoegLaw prawie codziennie jest analiza niusów z mainstream mediów (seria H&H). Wczoraj nawet Maja Staśko wrzuciła na twittera jeden nius, który został tam omówiony :) Ludzie sami scalili sprawę Amber Heard ze swoimi poglądami, i teraz wyrok traktują jako atak na nie. Temat jednej kłamliwej suki aspiruje do tematu ogólnie o kobietach,
@brednyk wyrok oglądało online prawie 35 mln osób, samych restreamow na twitchu było ponad 200 (moze i wiecej, bo mogli tagów nie zmienic), jeszcze tiktoki, facebooki i yt (np. Suzanne Marie w Polsce zgromadzila ponad 35k osób, Dominik Bos ponad 17k, a bylo takich wiecej). Więc masowe media robia z ludzi debili jednoczesnie bojac się i apeluja że tracą oglądalność. A prawda jest taka, że jakbg były rzetelne to by miały nadal