Wpis z mikrobloga

Typowy zwolennik terapii jest typowy xD. Ostatnie zdanie tego gościa tylko pokazuje, że normiki tylko powtarzają słowo na "T", a nie potrafią obronić swojego stanowiska xd. Szkoda tylko, że to jest student psychologii i taki ktoś będzie polecał komuś potem bieganie za 200zł.

https://www.wykop.pl/wpis/65870787/4-semestr-psychologii-to-jakas-rzez-zaliczenia-co-/233694359/

A tu ten sam gość śmie mówić, że coś jest gównokierunkiem xD https://www.wykop.pl/wpis/65932669/inzynieria-srodowiska-przyszlosciowy-kierunek-stud/.

#przegryw #terapia #psychoterapia #psychologia #bekazterapii #takaprawda #bekazpodludzi
Kamilo67 - Typowy zwolennik terapii jest typowy xD. Ostatnie zdanie tego gościa tylko...

źródło: comment_1654253803XotveJMBPLVlSRAy35igLk.jpg

Pobierz
  • 33
@Kamilo67 To jest pięknie, że jeśli nie wiesz co napisać to piszesz: umysł ludzki to skomplikowana sprawa, potrzeba czasu, różne terapię są, to zależy od człowieka (XD) aby po prostu napisać coś co wygląda inteligentnie a to puste frazesy co możesz do wszystkiego dołączyć. Później taki Oski będzie naciągać biednych ludzi i kasę od nich ciągnąć zaślepionych wizją poprawy.
@10129: Powiem tak, na terapię sam się teraz wybieram, co nie zmienia że mam zastrzeżenia, tym bardziej że w moim przypadku faktycznie może ona nie pomóc. Jak z czymś się nie zgadzasz ze mną to mogę na spokojnie poprowadzić dyskusję. Niestety, ale gość z powyższego wpisu udziela wymijających odpowiedzi albo usuwa posty, co było tutaj główną krytyką w tym wpisie.
@Kamilo67: z terapia jest jak z kosciolem, moze i ci pomoze, ale co z tego? czy to oznacza, ze w kosciele uslyszylmy slowo boze i 100% prawdy? nie, po prostu niektorym takie rzeczy pomagaja bo sami w swom umysle nie sa w stanie ogarnac niektorych spraw i potrzebuja przewodnika, niestety w kosciele masz za darmo przewodnika (na ogół) a tutaj musisz bulic po 200zł na tydzien jak w niedziele na tace,
@Kamilo67: nie wiem czy warto o tym dyskutować biorąc pod uwagę co jest na tym zrzucie, jak ktoś to wymyślił na poważnie to..

-ten post nie jest zaproszeniem do dyskusji-

1. "i niezły to był scam który nic mi nie pomógł'
to, że danej osobie coś nie pomogło nie znaczy, ze to był scam.
'nie pomogło mi leczenie na raka i umarłem. niezły to był scam' ten sam poziom argumentu
2.
@10129:

nie wiem czy warto o tym dyskutować biorąc pod uwagę co jest na tym zrzucie, jak ktoś to wymyślił na poważnie to..


Nie ma to jak obrażać na starcie xd. Czyli nie pogadamy na spokojnie. Chyba, że chodzi o ostatnie słowa Darta, bo faktycznie były głupie.

-ten post nie jest zaproszeniem do dyskusji-


No nie jest. Ten post krytykuje podejście jak wyżej, gdzie ktoś nie potrafi odpowiedzieć na zadane mu
@MagicznyPietrek: jakbym wiedział to bym nie pytał.

nie zagłębiałem się w ten temat, zakładam, że ma to coś wspólnego z poczuciem przynależności do wspólnoty a to ważne dla ludzi. Nie jesteś sam, są miliony którzy dzielą Twoja wizję świata, myślą podobnie, może nawet CI pomogą (co kuleje u w katolicyzmie często, ale już w mniejszych religiach serio potrafią się o siebie martwić i wspierać wewnątrz małej społeczności.)
----
poczuciem, że ktoś