Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 9
@RexMaximus: Te same osoby, które ciągle mówily jaki to cholesterol jest zły, później reklamowany jakieś gówna typu margaryna rama. Twój cholesterol resztkowy wynosi 17, od 0-17 jest idealnie. Natomiast drugi wskaźnik to stosunek trójglicerydów do HDL. Czyli dzielimy ilość trójglicerydów przez hdl. 80/63=1,26. 1-2 to nadal super. Już w ogóle nie wspominajac o tym, że Ci zalecił mało tłuszczu i mało węglowodanów. To co Ty masz jeść? Same warzywa z wpc?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@RexMaximus: nie jest do końca tak że cholesterol się nie liczy wcale. Powinieneś całować w wynik poniżej 200 całkowitego I około 50 TG. Zobacz jaka glukoza, ciśnienie. Jakieś problemy ze snem, spaleniem tkanki tłuszczowej, skórą?
Zobacz jaka glukoza, ciśnienie. Jakieś problemy ze snem, spaleniem tkanki tłuszczowej, skórą?


@Tentypl: glukoza na czczo 82, czyli w normie, problemów ze snem nie mam, tkanki tłuszczowej mam mało, jestem wręcz chudy, problemy skórne to jakieś nieregularne plamy na plecach nawracające, chyba grzybiczne

Z ciekawszych rzeczy to od kilku lat mam jakieś zaburzenia hormonalne, bo prolaktyna utrzymuje mi się 800 w normie do 300, ale na razie nie widać tego negatywnych
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@RexMaximus: dziwi mnie trochę ilość tg. Powinno być nisko na keto. Ten całkowity to raczej od ilości nasyconych w diecie no nie? Sprobowałbym trochę ograniczyć trochę smalec na rzecz oliwy z oliwek, czy innych zdrowych olejów. Jaki staż w diecie?
Jaki staż w diecie?


@Tentypl: nie stosuje restrykcyjnie keto, sporadycznie jestem w ketozie, gdy zrobię głodówkę jeden dzień to ketony wyskakują w kosmos, a tak to raczej nic na pasku nie widac i tak od ok 3 lat, czyli raczej lchf niż keto, nie unikam np. batatów i czasem kaszy, nie liczę kalorii i proporcji
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@RexMaximus: ciężko stwierdzić, gdybyś był na keto to powiedziałbym że górna granica. A powiedziałem tak żeby był szerszy kontekst w przyszłości bo na to wszystko się patrzy w odniesieniu od czegoś, może spaść, może wzrosnąć, ale lepiej wiedzieć.