Wpis z mikrobloga

Przerabiał ktoś wybór medicover sport (dawniej OK system) vs multisport? Pracodawca proponuje medicover w cenie 80zł, a multisport (zwykły bez plusa) za 150zł. Zastanawiam się czy jest sens dopłacać, bo z tego co widzę większość obiektów z multisportem ma też medicover.
#mikrokoksy #silownia
  • 5
@Wazzzup: wydaje mi sie ze w kazdej firmie moze byc inaczej, ale u mnie jest tak ze na Medicover mam 30wejsc na miesiac, a na multi nielimitowane.
Czyli jakbym chcial codziennie 2x na trening pojsc to bym sie na multi skusil
Chodziłem na medi i w sumie funkcjonalność ta sama. #!$%@? jedynie wysyłanie smsow żeby wejść do obiektu bo apka jest #!$%@?. Obecnie mam multi, ale większej różnicy nie widzę.
@Wazzzup: Sprawdź jakie karty honorują miejsca do których chcesz chodzić. Jeśli obie, to bierz tańszą. Wiem, ze np zdrofit nie obsługuje medicover, nie wiem jak inne miejsca. Generalnie nie ma różnic w funkcjonowaniu tych kart, więc wszystko rozbija się o to, gdzie zamierzasz uczęszczać
@Wazzzup: sprawdź czy obiekty na które chcesz chodzić akceptują medicover, jeśli tak to bierz jeśli jest tańszy, niczym się to nie różni. Na medicover tylko używasz aplikacji do wejścia zamiast karty. Ja mam medicover o wiele tańszy od multisporta i jestem zadowolony.