Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 255
Co jest nie tak z tym krajem jeśli chodzi o wakacje?
Chce jechać nad polskie morze jak co roku, taki luźny wyjazd przed wczasami za granicą w sierpniu.
Co roku żona nie chce jechać, a ja chce.
Lubie wspierać polską gospodarkę, zobaczyć więcej miejs w Polsce itd. No aaallleee....
Pobyt jakikolwiek nie w jaskini bo z dzieckiem jade 7 dni! , tylko ze śniadaniem kosztuje minimum 3000 zł, doliczając obiady i kolacje w miejscu pobytu robi się minimum 6000, a gdzie napoje jakiś deser?
Paliwo nad morze 1000 zł robi się koszt 5-7 k i to w miarę oszczędnie.
Za te pieniądze mam średnie warunki pobytowe, wszystko w koło płatne jakiś aquapark, rozrywki, przekąski, napoje, alkohol, imprezy, koszty Ogromne!
pogodę średnia i zimne morze.

Za granicą gdzie bym nie pojechał będzie lepiej i taniej.
W zeszłym roku byliśmy w turcji, zaplacilem
5.5 k, hotel 5* żarcie cała dobę z napojami, alkohol, owoce, desery. Teatr, aquapark, dyskoteki, animacje, baseny. Pogoda idealna, morze gorące.
Koszt dodatkowy
Paliwo 150 zł na lotnisko, 200 na napiwki, wycieczki jakieś 1000 zł
Ale kuźwa 14 dni!


Jakie ja mam mieć argumenty żeby jechać nad to polskie morze jak tam nic nie pasuje. Byle jakie wczasy w Bułgarii będą dużo tańsze i lepsze.
#wakacje #polska #turystyka #morze
bury256 - Co jest nie tak z tym krajem jeśli chodzi o wakacje?
Chce jechać nad polski...

źródło: comment_1655021409SIIymInGTLao6isQyq7gsy.jpg

Pobierz
  • 116
@bury256 bo u Turasa czy innego araba to już jest zorganizowany przemysł turystyczny. Są wielkie kurorty, które mają swoje baseny, spa, rozrywki, rezydentów, sztaby kucharzy, obsługi, wybudowane stołówki i ustalone programy atrakcji. I ten przemysł narzuca pewne minimum także na inne, mniejsze jednostki. Dzięki temu wszystko ma tam znamiona organizacji i w związku z tym, kupując pakiet masz po prostu taniej.

A w Polsce nadmorski biznes to nadal januszeria, przerabianie komórek pod
@DobrzeNaoliwioneLozysko Przecież to praktycznie minimalna cena za fajny nowoczesny i schludny loft na wypiździejewie . W Kołobrzegu to samo masz za ponad 400-500 złoty za dobę. Chyba że ktoś woli w jakieś spelunie "u Zosi" za stówę czy mniej , z molami spać to proszę bardzo .
@DobrzeNaoliwioneLozysko No nie wiem chyba z robakami, 4 gwiazdkowy hotel w Marbelli w którym byłem z 2 lata temu , na tydzień kosztował ponad 3 kafle (teraz pewnie z 1.5x wiecej) więc nie wiem skąd wziąłeś te ceny. Chyba ,że to tureckie 4 gwiazdki przeniesione na hiszpański rynek xd
@bury256: to mnie zadziwia, że ludzie sami widzą i wiedzą, że nad polskim morzem nie ma plusów porównując z zagranicznymi wyjazdami - za granicę nie jest daleko, ale dalej się pchają na polskie morze - przelot do Włoch czy Grecji, to kwestia 2-3h, ceny niższe, nie ma tylu patusów, tandety, ale wciąż się pchają do tego zimnego morza z pochmurną pogodą

co kto lubi ¯\_(ツ)_/¯
@Papuga_wojtka: Tak Tak pewnie tak nie było, ty wiesz lepiej bo to ty płaciłeś i byłeś. Ludzie wy naprawdę ograniczeni jesteście, coś co dla ciebie jest niedostępne to na bank inny nie mógł mieć. Ciemny lud
@bury256: Zależy, gdzie się jedzie - do jakiej miejscowości. Ja mam spoko miejscówkę w mniejszej miejscowości, gdzie nie ma bydła i akcji pokroju Międzyzdrojów, jest spokój, i gdzie spacerować, jeździć rowerem, a pokój w wysokim sezonie kosztuje teraz 90zł/osoba (od 1 września będzie 70 zł), dzieci do lat 3 free, do 6 lvl: -50%. Śniadania i obiady do negocjacji - w zależności od długości pobytu. Standard bardzo fajny i jest aneks,
@TurboDynamo: Grecja tańsza od Turcji? xD Za tę samą cenę w Grecji jest max 3 gwiazdki i hotel z mikro basenem nie w pierwszej linii morza a w Turcji jest 5 gwiazdek z aquaparkiem, w pierwszej linii z widokiem na morze ( ʖ̯)