Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 255
Co jest nie tak z tym krajem jeśli chodzi o wakacje?
Chce jechać nad polskie morze jak co roku, taki luźny wyjazd przed wczasami za granicą w sierpniu.
Co roku żona nie chce jechać, a ja chce.
Lubie wspierać polską gospodarkę, zobaczyć więcej miejs w Polsce itd. No aaallleee....
Pobyt jakikolwiek nie w jaskini bo z dzieckiem jade 7 dni! , tylko ze śniadaniem kosztuje minimum 3000 zł, doliczając obiady i kolacje w miejscu pobytu robi się minimum 6000, a gdzie napoje jakiś deser?
Paliwo nad morze 1000 zł robi się koszt 5-7 k i to w miarę oszczędnie.
Za te pieniądze mam średnie warunki pobytowe, wszystko w koło płatne jakiś aquapark, rozrywki, przekąski, napoje, alkohol, imprezy, koszty Ogromne!
pogodę średnia i zimne morze.

Za granicą gdzie bym nie pojechał będzie lepiej i taniej.
W zeszłym roku byliśmy w turcji, zaplacilem
5.5 k, hotel 5* żarcie cała dobę z napojami, alkohol, owoce, desery. Teatr, aquapark, dyskoteki, animacje, baseny. Pogoda idealna, morze gorące.
Koszt dodatkowy
Paliwo 150 zł na lotnisko, 200 na napiwki, wycieczki jakieś 1000 zł
Ale kuźwa 14 dni!


Jakie ja mam mieć argumenty żeby jechać nad to polskie morze jak tam nic nie pasuje. Byle jakie wczasy w Bułgarii będą dużo tańsze i lepsze.
#wakacje #polska #turystyka #morze
bury256 - Co jest nie tak z tym krajem jeśli chodzi o wakacje?
Chce jechać nad polski...

źródło: comment_1655021409SIIymInGTLao6isQyq7gsy.jpg

Pobierz
  • 116
@bury256 właśnie rozważamy wyjazd nad morze i tylko dlatego, że mamy bon na dwoje dzieci, więc chcemy zwyczajnie to wykorzystać.

Domek, który wygląda jak barak pracowniczy w Jantarze, ze wspólną kuchnią, ale blisko plaży, jest tylko niewiele tańszy od 4-gwiazkowego sieciowego Mercure w centrum Gdańska, ze śniadaniami i siłownią.
Ceny u nas w kraju są po pierwsze wysokie, po drugie strasznie rozchwiane i nierówne.
@bury256: Ja #!$%@? to po prostu nie jeździj nad Bałcior. Nie mówię że nie masz racji z tym wszystkim bo masz w 100% rację, no ale to #!$%@? po prostu nie jedź nad polskie morze bo jest #!$%@?. Tylko że wszyscy mówią że jest #!$%@? a i tak jeżdżą...
@Slimac no tak średnio ją dokładam, bo nie mam zamiaru pchać się w ten barak. Chodziło mi o to, że porządny hotel z porządnymi warunkami nie jest wiele droższy, niż januszowe domki i to właśnie Janusze żerują na tej sytuacji, a nie normalne, zachodnie hotele.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@bury256 dla mnie chore jest to, ze praktycznie wszędzie jest tylko nocleg ze śniadaniem. No k#rwa.(°° Po to jadę na wczasy żeby nie gotować. Jadanie po knajpach na wczasach raz ze jest w ch#j drogie to dwa ze jest nie opłacalne bo trwa to najczęściej dwie godziny. A czas leci. Ładna pogoda leci. Raz czy dwa razy można sobie iść do knajpy
Tydzień temu wróciliśmy w 4 osoby z Korfu w Grecji. Hotel na 7 nocy, 100 metrów od morza, widać i słychać, bez śniadania. Wypożyczyliśmy auto na tydzień. Obiady jedliśmy w restauracjach. Śniadania co drugi dzień też gdzieś się stolowalismy, kolacje już u siebie. Razem z przelotem, wejściówkami, atrakcjami, pamiątkami itp. po przeliczeniu wyszło na osobę średnio po 1600 zł. Początek sezonu, więc nie było nawet wielu ludzi, na plażach masa miejsc. Woda
@bury256: Sezon z pogada jako taką w Polsce to połowa Czerwca - koniec Sierpnia, reszta roku to pojedyncze weekendy i tyle , na południu Europy sezon trwa prawie cały rok, zawsze będzie drożej w Polsce
nad polskie morze jak co roku, taki luźny wyjazd przed wczasami za granicą w sierpniu.

Co roku żona nie chce jechać, a ja chce.

Lubie wspierać polską gospodarkę, zob


@bury256: jak nie chcesz jchać to w sumie mogę zabrać Twoją żoną, dogadamy się( ͡° ͜ʖ ͡°)