Wpis z mikrobloga

To uczucie gdy nie miałeś nic przeciwko gejom, ale teraz jednak nie chcesz nadać im równych praw ponieważ ten jeden marsz w roku w twoim mieście, który jest normalnie zarejestrowany i publicznie ogłaszany, sprawił, że nie dojechałeś do kina na czas.

Musimy pamiętać, że są rzeczy ważne i ważniejsze.

https://www.wykop.pl/wpis/66091909/geje-z-wroclaw-w-#!$%@?-mam-te-wasze-marsze-utkna/

#neuropa #4konserwy #polska #bekazprawakow #prawackalogika #shitwykopsays #wroclaw

@smutny_kojot
Pobierz rzep - To uczucie gdy nie miałeś nic przeciwko gejom, ale teraz jednak nie chcesz nad...
źródło: comment_1655037869Eb6UiWeHfCPGt5AcgTUUmh.jpg
  • 296
A wiesz skąd się biorą prawa do małżeństwa? XD

Wszystkie benefity które dostają małżeństwa biorą się tylko i wyłącznie z tego, że domyślnie małżeństwo daje nowych obywateli.


@Papieszpolak6996: Po raz kolejny wkleję to samo:

Dlatego jak wiadomo w Polsce istnieje zakaz małżeństw dla osób bezpłodnych, kobiet po menopauzie oraz osób, które nie chcą mieć dzieci.

To takie same benefity jak 500+ i tym podobne. Dlaczego apelujesz za wydaniem tych benefitów homoseksualistom
@rzep: I czepiasz się tego w Polsce, kraju w którym musiano zmieniać stop metalu z którego robi się monety bo ludzie sprzedawali je na złomie? XD
Ja ci tylko mówię jaki jest domyślny zamysł, to że nie jest on przewidziany w pewnych innych kwestiach to nie moja wina. Poza tym państwo prawnie nie może wiedzieć czy jesteś bezpłodny lub po menopauzie, a już na pewno nie może wiedzieć czy nie chcesz
@rzep: Osoby homoseksualne rodzą się z par heteroseksulanych z homoseksulanych rodziców rodzą się heteroseksualne dzieci.

I właśnie doszliśmy do absurdu, który oznacza koniec waszych argumentów.
Ponawiam pytanie o homo związki partnerskie w krajach muzułmańskich?
Temat nie wygodny, prawda?
Za to w tolerancyjnej Europie żądacie coraz więcej, co ma być przywilejem dla homo, ale dyskryminacją dla hetero.
Ile procent homo w populacji jesteśmy w stanie zaakceptować? 30, 40, 50, czy więcej
@dingi_dong:

Pamiętaj- jak nie masz logicznych argumentów to obrażaj.
Aaa widzę, że już znasz tą najważniejszą lewacką maksymę.
Pozwalam ci rozwinąć skrzydła, który z gatunków zrobił z homo normę i nie wyginał?
Aha żaden. O jak mi przykro.
Są dyskryminowani nie mogąc zawrzeć państwowych małżeństw tak jak heteroseksualiści.


@rzep: definicja małżeństwa jest prosta i jasna. Fakt, że nie możesz kupić biletu ulgowego, bo nie jesteś uczniem i wiek za duży, to nie jest dyskryminacja. Zakaz współżycia z małoletnimi też nie jest dyskryminacją.
który z gatunków zrobił z homo normę

@velmar: O czym ty pierodlisz? XD Ziemia do ciebie dzwoni - rozmawiamy o małżeństwach homoseksualnych. Nie masz ŻADNYCH racjonalnych argumentów. Masz tylko chorą głowę pełną teorii spiskowych o jakichś lewakach i ból dupy, w którym myślisz, że jak pary homoseksualne będą mogły zawrzeć małżeństwo, to twój durny łeb wyginie XD
@rzep: ja pierwszy raz od 4 let przyleciałem do Polski, do wro, gdzie 3x mi anulowali lot, spędziłem 15h w podróży żeby w taksówce przez 2h próbować wjechać do rynku do hotelu, a na końcu iść 20 minut piechotą z 4 walizkami po 30kg. Także pieprzyc marsz równości.
@Nitfluad:

Widzę, że kompletnie nie rozumiesz tematu.
Para lesbijek nie może spłodzić dziecka. Mogą jedynie je urodzić, ale "spładzający" nie będzie członkiem rodziny.
O szansie dziecka na normalne dorastanie, czyli poznanie wzorców żeńskich i męskich to już nie wspominam.
O tym kompletnie nie wspominacie.
W Holandii gdzie mieszkam homoadopcja jest wg prawa dozwolona.
Myślisz, że to naprawiło ten kraj?
@rzep: Szkoda szczepic ryja, jakby zawarcie zwiazku malenskiego bylo czyms zmieniajacym jakosc zycia ( ͡° ͜ʖ ͡°) Prawdziwa dyskryminacja lgbt jest na wsiach gdzie pokazuja palcami i niechca dac pracy a po zmroku jeszcze moga uszkodzic. A #!$%@? o rownych prawach i dyskryminacji w miescie, to sobie mozecie wsadzic bo nie istnieje lub jest marginalna. Seba spod osiedla dyskryminuje tak samo moja morde jak i morde lgbt
@dingi_dong:

Zapomniałeś napisać coś merytorycznego.
Skasowało ci się przez przypadek czy kompletnie nie masz argumentów.
Czy 100% urodzonych homo jest zagładą dla gatunku czy nie jest?
Bo nawet 51% już jest samobójem.
Ze skrajności chcesz zrobić normę, oczywiście wbrew logice.
Twoje "#!$%@?" pokazuje, że kierują tobą emocje, a nie logika. Zero zdziwienia.
I czepiasz się tego w Polsce, kraju w którym musiano zmieniać stop metalu z którego robi się monety bo ludzie sprzedawali je na złomie? XD

Ja ci tylko mówię jaki jest domyślny zamysł, to że nie jest on przewidziany w pewnych innych kwestiach to nie moja wina. Poza tym państwo prawnie nie może wiedzieć czy jesteś bezpłodny lub po menopauzie, a już na pewno nie może wiedzieć czy nie chcesz mieć dzieci.
homoseksulanych rodziców rodzą się heteroseksualne dzieci.

I właśnie doszliśmy do absurdu, który oznacza koniec waszych argumentów.


@velmar: Tak, niesamowity absurd. Jak wiadomo nigdy żadna lesbijka nie była w ciąży. Nigdy też żaden gej nie zapłodnił kobiety. Ba, nigdy nie wydarzyło się, żeby gej zapłodnił lesbijkę.

Ponawiam pytanie o homo związki partnerskie w krajach muzułmańskich?

Temat nie wygodny, prawda?


Nie rozumiem pytania.
@rzep: W jakim sensie był to błąd? Państwo nie ma sposobu ani prawa żeby sprawdzić czy jesteś bezpłodny, po menopauzie lub czy nie zamierzasz przypadkiem pozostać bezdzietny. Tak samo nie ma z resztą sposobu żeby sprawdzić czy pieniądze z 500+ faktycznie trafiają do dziecka. Możesz składać apelację o to żeby takowe przywileje zostały anulowane, ale kompletnie nie rozumiem sensu składania apelacji żeby osoby homoseksualne miały prawo do homoseksualnego małżeństwa. Po co?